Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
care hateri???? ala e clasamentul adevarat pentru ca fiecare au jucat cu fiecare. Din sezonul play-off play-out daca se juca macar un tur mai ziceam, dar asa dupa 3 etape? Serios????? fcsb-ul tau daca era echipa mare nu lua bataie de la voluntari 4-0 si de la medias. Asta este valoarea echipei, nu din 3 meciuri din playoff. Si asa va faceti de bafta in Europa.Apropo....oricum ai pune clasamentul CFR tot campioana iese.
Vand know-haw(consiliere) FRF, LPF , pentru sistemul competitional si pentru reluarea campionatului, inclusiv Cupa Romaniei. Astept contactarea publica a acastora pentru negocieri oneste si reciproc avantajoase.
anulat si desfintat! toata lumea la munca!
Haterii și-ar dori să se considere final clasamentul de la terminarea sezonului regulat. Normal, CFR ar fi campioană, Craiova ar prinde loc de Europa, FC D 1948 SA ar scăpa de rușinea playout-ului. Și, bineînțeles, să se renunțe la Cupă. Numai să nu ajungă Steaua (provizoriu numtă FCSB) în Europa... Vă invit să vedeți ce s-a întâmplat cu ediția 1943-44 a campionatului, întreruptă din cauza războiului. Simplu: nefinalizându-se, s-a anulat. Și, vai, lider era Rapid (cel adevărat, nu Academia de acum...). ;-)
Se premiaza CFR, Campioana Romaniei,clasamentul ramane acelasi,inainte de play-out si se Joaca doar cate o mansa in Cupa Romaniei !Pa !
Cu sau fară mamaLiga 1, ne doare la cuc, cin *** se mai uita la circul Liga1???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca inchideti 5-6 ani, sigur nu se prinde nimeni.
SA castige pe teren, chiar daca nu se va mai putea relua din 15 mai, sa se joace ceva meciuri de departajare. Dan Petrescu, cum a vazut ca o ia la vale, gata, sa se opreasca campionatul. Sa-si castige dreptul corect.
nu spui si de faptul ca ofiterul MAI a incalcat legea si a infectat cam un sfert din oameni? nu oamenii veniti din afara sunt problema. problema este legata de nerespectarea legii!
Corect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.