Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
0
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
cum bah sa spui ca de fapt in ultimi 20 de ani nu a jucat Steaua in liga 1 ci altcineva care nu-i Steaua? tu te tot bazezi ca mafia politica va salveaza. de aia esti asa sigur pe tine. dar nu se stie. iti spun din surse sigure ca negoitza a venit la voi doar pentru a muta stadionul la glina si a face mall in stefan cel mare. acum conform legii nu se mai pot muta bazele sportive asa de usor. asa ca singura sansa este desfiintarea echipei. spaniolii aia sunt samsari imobiliari. tu stii cat valoreaza metru patrat acolo in centru unde este stadionul?
Dar n-au disparut de tot aia conteaza. Plus ca in afara de astia 2 rapidisti am auzit ca si poison iti face cosmaruri. Iti da teroare. Ala e cu dinamo. Si catalynn te face cu regulamentele. Nu poti sa comentezi in fata lui. Mai ai cativa clienti. Uite sami te ironizeaza finut. Nici nu-ti dai seama ca te umileste :)) Mai e moflea dar nu prea te baga in seama. Plus ca mai sunt unii care te injura direct . Dinamovisti
Bulă, trecutul este scris de către istorici, fiecare cu sursele și interpretarea lui. Problema se pune când istoria o scrie unul care nu s-a născut pe vremea aia și le-o pune în față celor care au trăit-o și sunt în viață. Aici e problema, de fapt, la istoria contemporană, metre. Unul ca tine:))
Ai senzația că un fCSB ist ar înțelege ceva din asta ?
gazaev dispare vreo 4 luni ,revine si comenteaza o luna si dupa pleaca. pe ala l-am umilit pe unde l-am prins si imi pare rau ca ,comenetaza asa de rar ca imi place sa il umilesc. la fel si adriann ala intra rar si atunci cand spune ceva se face de rusine,in 2015 imi spunea ca cfr o sa se dea la o parte din fatza rapidului pentru ca pascani vrea rapid in liga 1 si la final cfr i-a batut si i-a retrogradat matematic. ha ha ha. dar ai dreptate nu 95% din rapidisti au disparut ci 99,8%. din peste o mie de rapidisti care se perindau pe gsp acum 5 ani,acum au ramas 2,aia de care spui tu. deci nu 95% ci 99,8% au disparut.
CRED CA TREBUIE SA TREC LA TABLA CU... NEINITIATII IN STIINTA..CE E UN VIRUS? O SECVENTA CELULARA..PE BAZA ARN..SAU ADN..INVELIT INTR O MOLECULA DE GRASIME...DECI..NU E UN ORGANISM VIU..NU SE POATE INMULTI FARA O CELULA GAZDA.. CE POATE DISTRUGE ..ORICE VIRUS? TEMPERATURI RIDICATE SAU..CLORUL..CEL RESPONSABIL CU ASIMILAREA ORICARUI ALIMENT..INCLUSIV GRASIMILE.. ATI INTELES CEVA PANA ACUM? :))))))))
te-ai cam dat de gol,tu scriai la fel si acum 6 ani fix aceleasi lucruri cand injurai Steaua. dar iti mai explic inca o data. pe maacabi i-am eliminat. peste stugrat am terminat in grupa respectiva. iar cu sporting stii bine ca a fost egalitate perfecta si dupa s-a vazut ca ai aau jucatori de 150 de milioane de euro(juca la ei felipe ala) si noi jucatori de 3 milioane de euro,deci nimic deosebit. iar cu chelsea a fost in grupele ucl si a fost 3-0. voi ati ajuns sa jucati cu asemenea echipe? nu pentru ca va eliminau pescarii in preliminarii. simplu. macar bine ca nu mai jucati in europa.
Mai e si adriann tot rapidist. Si el te umileste randoame.
Iar minti. Te-am prins. Cum nu mai sunt rapidisti pe gsp? Pai e gazzaev si ala e mereu pe gsp. Te umileste non-stop si e mare rapidist
Tu ești un user lejer, faci conturi peste conturi și pronosticuri ce niciodată nu se adeveresc. Te scalzi în Saint Martin și scrii din Mogoșoaia. Te cunosc, metre. Acum, până mâine mai schimbi două conturi. S-a mai infectat unul și este caz de desființare. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.