Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe probabile + favorita bookmakerilor
0
Universitatea Craiova și-a prezentat transferul făcut de urgență
1
„Chiar avem o problemă” » Mirel Rădoi a comentat numirea lui Gică Hagi la națională: „Dacă aș fi la FRF, eu asta aș face”
0
Specialiștii au calculat noile șanse la titlu, la jumătatea play-off-ului din Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Ce lovitură ar fi pentru Chivu! » Javier Zanetti se implică direct + Suma necesară pentru transferul visat de Inter
0
Gata, pleacă de la Manchester City după 10 ani! Informație dezvăluită de Fabrizio Romano
0
Penalty-ul de la Euro i-a distrus cariera! La 30 de ani a rămas fără echipă și acum trăiește retras într-o localitate de 1.000 de locuitori
1
Inter a decis să facă o excepție: „Cristi Chivu îl leagă de scaun” » Titularul a fost convins de antrenor să rămână
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
...mare caracter esti tu ba gurita. La fel ai 'sperat' ca o sa te intorci la Poli in vara si te`ai sucit in ultima clipa. Mizerie...
VAI gurita ,cum te doare pe tine-n basca de Fulgeru Bragadiru(AEK)Am trait vreme de cinci ani,in Timisoarasi poate am reusit sa citesc oamenii loculuiSint falosi,dar nu rivnesc la bunul altuiaHibridul AEKN-nare cum sa fie reprezentativ pentru banateni si sincer nu cred ca pling din cauza lor.Banatenii sint deranjati de miticismel lui MARIAN IANCU si de faptul ca cineva se joaca cu numele lor.Referitor la Gurita,ca va trai o a doua tinerete in Banat GLUME nene .Gurita mai bine aleaga si tu .
Mai maimutoilor, tu si Codrea, ce reactie ati avut in timpul meciului si dupa meciul cu Feroe despre atitudinea acelui suporter din Timisoara care a lasat acel banner de protest pe teren? Stiti voi maimutoilor ca s-a dus pe banii lui, sa faca asta la capat de lume, ptr ca in RO mass-media se subordoneaza FRF si cenzureaza pana si scandarile pro-Poli, comentatorii aproape zbierand ptr a acoperi scandarile, iar camerele evitand vizualizarea bannerelor de sustinere?! Tara de****!
...daca erai un PATRIOT(banatean)adevarat luai atitudine,faceai ceva,mai ales ca esti la final de cariera.Scuze mi-a scapat faptul ca te-ai scolit si la caini.
Nu poti TU sa-i dai sfaturi lui zambon ,atata timp cat TU nu te gandesti la suporteri si oras,ci numai la TINE(ADICA LA BANI)Si inca ceva:sa stii ca de fiecare data cind esti vazut cu zambetul pe buze alaturi de sandu,lupes...si prune.,noua ne provoci DISPRET.La fel si codrea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.