Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
bai...e Costache in forma si voi alergati dupa crescatorul asta de porumbei..
Daca pacaliciul asta e superjucator,inseamna ca fotbalistii adevarati sunt nimic. Mai dragi "scriitori de stiri",de ce va bateti joc de cititori cu tiluri aberante neadevarate,ireale? Eu stiu de ce.Deoarece nu aveti pic de educatie,minim bun simt,ca de deontologie profesionala,nici nu intelegeti ce este aceia.
tu nici nu stii ce spui. mereu esti pe langa subiecte. ce sa discute cineva cu tine ?
Mai avocat fara procese, daca si grozav e fotbalist, atumci intelegem ca te pricepi la fotbal, ca la procese. Adica ioc.
Cum va pica voua de la rin?
nu stiu cine ti-a dat like, dar e mai prost ca tine. grozav a jucat pentru fosta terek in 55 de meciuri din 170 disputate in toata cariera, si a mai si marcat 8-9 goluri. asta inseamna 1/3 din toate partidele de fotbal jucate de el, si cam 1/4 din toate golurile marcate de el. este fost international si marcator la nationalele romaniei, de la juniori la seniori. a jucat si a marcat la toate echipele unde a fost legitimat, inclusiv in belgia. nu cred ca nu ai creier, e nefolosit. ar fi bine sa il folosesti inainte de a emite fraze.
Ghiveciul il are mai trebuie doar buruiana .
Spera ca poate pica de-o ciorba de la stapanul oier!;)
tot juvatori liberi cauta dinamopisti pai dacas sarantoci nau dupa ce bea apa
Trebui sa vina cu bani de acasa Grozav .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.