Alte știri din fotbal
Fostul atacant de la FCSB și Dinamo știe ce va face diferența în derby: „E în favoarea lor”
0
Buletinul medical înainte de FCSB - Dinamo » Veste excelentă pentru Zeljko Kopic: „Și-a revenit”
0
„În locul lui aș tăcea” » Ioan Varga și-a pierdut răbdarea cu Louis Munteanu: „E un simplu jucător!”
6
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
1
Știri din fotbal internațional
AC Milan vrea să transfere de la Real Madrid! » Mutarea se poate face în câteva zile
0
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
0
Verdict dur în cazul lui Mo Salah: „Nu se va termina bine”
0
Lazio se răzbună și o scoate pe Milan din Cupă! Maurizio Sarri: „Mă bucur pentru băieți, sâmbătă s-au simțit umiliți”
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Daca pacaliciul asta e superjucator,inseamna ca fotbalistii adevarati sunt nimic. Mai dragi "scriitori de stiri",de ce va bateti joc de cititori cu tiluri aberante neadevarate,ireale? Eu stiu de ce.Deoarece nu aveti pic de educatie,minim bun simt,ca de deontologie profesionala,nici nu intelegeti ce este aceia.
tu nici nu stii ce spui. mereu esti pe langa subiecte. ce sa discute cineva cu tine ?
Mai avocat fara procese, daca si grozav e fotbalist, atumci intelegem ca te pricepi la fotbal, ca la procese. Adica ioc.
Cum va pica voua de la rin?
nu stiu cine ti-a dat like, dar e mai prost ca tine. grozav a jucat pentru fosta terek in 55 de meciuri din 170 disputate in toata cariera, si a mai si marcat 8-9 goluri. asta inseamna 1/3 din toate partidele de fotbal jucate de el, si cam 1/4 din toate golurile marcate de el. este fost international si marcator la nationalele romaniei, de la juniori la seniori. a jucat si a marcat la toate echipele unde a fost legitimat, inclusiv in belgia. nu cred ca nu ai creier, e nefolosit. ar fi bine sa il folosesti inainte de a emite fraze.
Ghiveciul il are mai trebuie doar buruiana .
Spera ca poate pica de-o ciorba de la stapanul oier!;)
Numai comentarii de fcspisti frustrati si megalopati! Ii *** grija de Dinamo?? Nuuu, posteaza ca idiotiinumai asa ca sa se creada ca marca de aragaz fbsd ar putea fi considerata tentativa de echipa de fotbal! Toti sunt ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cei de la GSP de unde pana unde Grozav e un super jucator?Explicati si voi cum de e asa un jucator mare?La o echipa din Rusia nu a jucat mai deloc,si ma intreb si eu ce mare jucator e asta?
tot juvatori liberi cauta dinamopisti pai dacas sarantoci nau dupa ce bea apa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.