Alte știri din fotbal
Cine este liceanul care a îngenuncheat-o pe FCSB: „Leit-leit Stanciu!” » Deja în istoria clubului, are un vis inedit: „Știți ce-aș face eu cu 500.000 de euro?”
0
„Sper să nu deranjez” » Dușman declarat al lui Burleanu, Prunea s-a pronunțat, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „Ți-ai propus să fie ultima mea emisiune?”
0
Fostul patron din Liga 1 a fost declarat nevinovat pentru falimentul clubului și a scăpat de datoria de 1,7 milioane de euro
0
Gigi Becali „îngheață” staff-ul la FCSB! 3 decizii anunțate în disperare de cauză, după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Nu și-au meritat banii! » 10 catastrofe românești în Serie A
0
Patronul din Serie A și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
...echipa arata bine ...o sa jucam cum ne antrenam ...daca nici pe Rapid nu i batem ce sa cautam in Europa?...tinem cu echipa noastra si la bine si la bine ...
Crezi cw0nu fsce asta? Ce se întâmplă este doar datorită lui Rotaru. Acest patron și-a adus doar ce a vrut și probabil ce au plătit. Ne mințim cu un Bairam și Markovici și acești băieți nu trebuie sa joace nici în ligi inferioare. Mentalitate 0 și munca tot 10. Bai rupeți picioarele dacă joci la Craiova, ș1. Credința în ei și ea este spre *** mai nou Bancu este în scădere maximă . Un Vladoiu care seara bea și a doua zi joacă, fumează și înainte de meci. Frate de unde sa ai puterea sa joci un meci întreg.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Costele nu-i lasa sa intre iar in indolenta devenita atat de cunoscuta. Interzice-la sa joace mai mult de 2-3 pase pe linia de fund ,spune-le sa fie concentrati toate minutele de joc,sa faca presing adevarat nu simulat, sa se ajute intre ei, sa suteze la poarta .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.