Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
multumim cernat vrei sa zici...galca are 0 merite!!!!
au jucat cu rezervele cu pandurii ca sa joace cu titularii cu steauaa!!! ce iti zice asta ba????????????????
Pai de ce sa stea ma,`***` cu noi,ca pierd bani, ca noi suntem peste ei?...???...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prunea mai are un alita , tu nu o sa dai 10 mil pe bilet :))
ce onorare ba???? onorare la egal??? de ce n u ati jucat la victorie????? ati zis ca aveti prima de locul 10 si *** cu pandurii!!!!!! rusine baaaaaaaaaaaaaaaaa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pt onoare bai *** !! dar voi nu stiti ce e aia onoare !! la pandurii??? ce treaba avem cu ei??? bai nu intelegi ca iesenii NU SUPORTA steaua???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@commy_d: Mama nu are nicio treaba. Iar tu si acolitii tai de la Peluza Sud si AISS, o sleahta de nemernici fara scrupule si farisei fara inima, veti ramane frustrati toata viata ca in palmaresul Stelei vor exista (cel putin) doua trofee pe care le merita doar suporterii adevarati si la care *** nu vor avea niciodata acces.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ati ajuta muresul???? pt ce ba ***!!!!!! de ce nu ati jucat asa cui pandurii???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..cat de imbecil sa fii sa nu bati o retrogradataaaaaaaa?????????? noi ne-am facut treaba....am ajutat muresul.....dar ei???????????????????????????????????????????????
never...azi nu il MAI injur..de maine!!!! un incompetent de a castigat 2 trofee fara sa vrea!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.