Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
lasa ba ca stie negoita tot stie cand,ce si unde acum de exemplu canta la pian o ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@commy_d: Tu, suporterul, mai bine te duci la culcare! Nu ti-a cerut nimeni sa recunosti nimic. Ia-le si pe jivinele de la AISS si Peluza Sud, sa traga si ei linistiti un pui de somn pana va da cineva cu titlul 27 pe la nas.
Rusine sa va fie,asta nu e titlul castigat de Steaua,e titlul pierdut de ASA.Cum sa joci asa JALNIC in ultimul meci,in meciul decisiv ? Noi suporterii nu recunoastem acest titliu.
Bravo, Costelinho, felicitari echipei! Meritati acest trofeu cu prisosinta. SUD FARISEU, FARA TINE AL DOILEA TROFEU! AISS si Peluza Sud, ramaneti departe de aceasta echipa! Nu o meritati, asa cum nu meritati NICIUNUL dintre aceste trofee muncite.
galca ...lasa-neeee...lasa-neee...!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=5-W29X8609M
Felicitari ASA! Sunt fan Steaua dar tin sa multumesc din suflet pt acest final de campionat! Chiar si cu ajutorul arbitrilor, ati facut campionatul interesant si pt asta va multumesc! Felicitari Steaua, Felicitari Iasi, Felicitari Otelu, Felicitari ASA!
https://www.youtube.com/watch?v=5-W29X8609M
BRAVO BECALISTAR !!! 3 la rand mai rar, numai prin anii 90 mai vedeam asa pana in 1998 ultima strigare, defapt seria de 6 1993,94,95,96,97,98. dar nu cred ca CSA va ceda marca si numele. FC STAR BUCHAREST va fi semnificatia FCSB - referit BUCHARESTAR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.