Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Nebunie la conferința lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Meciul de la Brasov in care ati castigat iar Steaguț si-a luat punctele la Viitoru.....asta nu se pune. Unde e corectitudinea ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Campionatul corectitudinii? Dar manevrele cooperatiste ale lui Hagi au fost uitate? Si altele ...
pentru fcsb este campionatul rusinii, pierderea lui ar fii reprezentat cea mai mare contraperformanta din istoria fotbalului nostru. si becali, plus acesti jucatori iresponsabili, chiar meritau rusinea asta
cat timp era ASA in frunte : Geambasu vedea numai blaturi acum are confirmarea de la Galca ca a fost un campionat corect...rusine Geambasu rusine jesepe !!!
Intotdeauna, Steaua a castigat campionatele curate, corecte. Cand au castigat celelalte, au facut-o numai cu blaturi sau cu arbitri. :)))))))
Tu cred ca ori nu ai vazut meciul de al Tg Mures sice s-a intamplat acolo, ori esti batut in cap !
ca voi ati stat capra in fata muresului.... asta nu conteaza?
Tu nu ai inteles !!!! Nu se referea la ultimele meciuri ,care fie vorba intre noi, daca nu era Balaj , fcsb batea cu 3-0, ci despre ....tot campionatul ! E o blasfemie ce a declarat când cine cunoaste fotbala a vazut mai ales ce s-a intamplat in tur cu arbitrajele !
Aveam impresia ca acest Gilca are o doza de bun simt si educatie ! Separa ca atunci când stai mai multa vreme alaturi de niste indivizi falsi, lasi si fara scrupule ...te molipsesti !!! E cea mai ne.si.mtzita fraza , dupa cel putin 2/3 din campionat in care aceasta echipa afost protejata ca si in cupe dealtfel....(poate va aduceti aminte de jaful de la Astra cu Tudor la centru) ! Chiar nu aveti rusine deloc ???!!!
Chiar a fost campionatul corectitudinii. Si Iasi si Otelul au jucat corect. Si pentru asta jos palaria pentru ei. Din pacate mai sunt multi in Romania care nu gandesc bine. Pentru ei era bine sa se dea la o parte Astra si Otelul, dar asta este, mergem inainte. Fiecare gandeste cum il duce capul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.