Alte știri din fotbal
LPF, primă reacție la solicitările lui FC Argeș: „Despăgubiri?”
0
Tibor Selymes îl cere pe dinamovist la națională: „Trebuie să apară la lot, cu siguranță!”
0
Daniel Pancu a făcut calculele în lupta pentru play-off: „De atâtea puncte ai nevoie ca să termini pe 6” + E sigur în privința lui FCSB
0
Radu Paraschivescu, agasat de ce a spus Valeriu Iftime la podcastul GSP „2 la 1”: „O poveste”
0
Știri din fotbal internațional
Norvegienii primesc ostil Interul lui Chivu: „Vine șarlatanul. Atenție la ce fac italienii ca să câștige!"
1
Motivul pentru care Gianni Infantino și-a luat cetățenia libaneză
0
A venit decizia după scandalul de la Inter - Juventus » Sancțiunile dictate de Comisia de Disciplină
0
Benfica - Real Madrid, cu cuțitele pe masă » Prima bătălie din play-off-ul UCL
0
Lifestyle
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Jucătoarea de pe locul 23 WTA, dezvăluiri incredibile despre academia lui Mouratoglou: „În a treia zi a venit altul! L-am întrebat cine este...”
0
Internaționalul român, escapadă spectaculoasă de Valentine's Day
0
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
Proiectul de la Bicaz al miliardarului Iulian Dascălu: centrală îngropată ...
Libertatea
Șantierul marelui baraj din Apuseni, oprit definitiv în instanță după patru ...
Adevărul
Stenograme incredibile: cum negocia Craiova Maxima vânzarea de meciuri! ...
GSP SPECIAL
Cine este soțul Karinei Pavăl, moștenitoarea imperiului Dedeman. A ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))) Cand te umileste Rotaru cu Lincar, Gane si Mogosanu ai tupeu sa vorbesti depre alti antrenori bai pacaliciule?
iar vorbeste ticleanu? singurul antrenor dat afara prin sms.
...suntem cei mai buni din Univers ...nimeni nu are ce sa ne faca ,..
scuze , petre radulescu!
uffff...iar nu ti-ai luat medicamentele!
uffff...iar nu ti-ai luat medicamentele!
Ce-a facut silviu lung "senior" pentru fotbalul romanesc? Aproape nimic. Doar momentul Bratislava 1983 il salveaza cat de cat (poate si Da Luz) . Ce sa mai zicem de Milan-steaua 89 sau Romania la CM din Italia, unde a fost zero. Ce ziceți de Bratislava ulterioara, acel 1-5?
Stadionu asta o sa fie plin in primele meciuri ca in rest o sa bata vantu pe acolo fiv'ar echipa sa va fie.o mizerie politica ! sa vedem cat o sa mai reziste 2 ani ,3 sa castige alt partid primaria si s-a terminat cu olguta ,rotaru si mizeria de echipa
Acum patru ani in campania electorala Olguta umbla in oras in tricoul lui U Craiova si promitea ca va lupta impotriva mafiei FRF si va salva clubul. Dupa ce a pus mana pe putere a facut pe dos, mana in mana cu FRF a introdus o clona ilegal direct in B ! Astia sunt politicienii romani si electoratul nu tine minte niciodata ce au promis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.