Alte știri din fotbal
Kennedy Boateng a vorbit despre viitorul lui, după eliminarea din Cupă: „Am oferte multe”
0
Zeljko Kopic, despre cei care au ratat la loviturile de departajare: „Dacă aș face din nou lista...”
0
N-a stat prea mult la discuții, după ce a adus calificarea: „Meciul de luni contează mai mult, ăsta s-a terminat”
0
După gestul minunat oferit la finalul semifinalei, Coelho a spus: „Cu tot respectul pentru Dinamo...”
0
Știri din fotbal internațional
Beșiktaș a surclasat-o pe Alanyaspor în „sferturile” Cupei Turciei » Ianis Hagi a fost uitat pe banca de rezerve
13
Primarul din Marsilia, scandalizat de noua emblemă a celor de la OM: „Este oribilă! Râde și Volkswagen de noi”
4
Bucătarul a dezvăluit dieta lui Cristiano Ronaldo: „Niciodată nu mănâncă asta” » Apoi a făcut o afirmație-șoc
15
Spectaculos! Pep Guardiola i-a găsit înlocuitor lui Bernardo Silva la Manchester City
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Trista poveste a „omului-statuie” din Congo: stă nemișcat de 13 ani de ...
Libertatea
Comoară dacică descoperită în nordul extrem al României. Printre obiectele ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Un an magnific pentru clona fcsb, au castigat mult ravnita CUPA CORENDON! Real madrid sau Barcelona n-au in palmares cupa asta.
La ce joaca acum? de ce nu? Craiovenii nu prea au istorie buna cu finale de cupe decisive pt cupele europene...
Sepsi pierde mâine. Sunt 6 pct între Craiova și Sepsi. Craiova nu poate pierde locul 3.
Botosaniul n-a fost tot pres in fața echipei familiei Becali?
Nu Draga mea... UEFA *** sentințele dintr-o țara corupta ca România drept dovada ca Steaua a jucat in Champions League pentru ca UEFA nu considera premierea corupție
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce aparare excelenta? a avut clona 4 ocazii pana la rosu!!!! deci ce aparare excelenta??
N-AM SA INTELEG CE CAUTA OFOSU ASTA IN ECHIPA. CEL MAI SLAB DIN TOT LOTUL CRAIOVEI. croitorul asta este un *** care are numai venin impotriva Craiovei. Sa-l vedeti ce se va umfla in pene. cu fcsb si cfr sta ca.pra, pe noi vrea sa ne omoare. Mereu dupa meciurile cu Sepsi si Botosani am iesit sifonati rau de tau. PLEACA MARINOS, ESTI PRAF RAU DE TOT. CEA MAI MARE TEAPA DIN ULTIMII ANI, TU SI OFOSU.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au ajuns arbitrii de poveste. Joaca mai bine decit Botosani sau fcsb ! Cibe arw un arbitru la casa lui sa aibă grijă de el.... rusine.
Zice comentatorul craiova incearca sa gaseasca o bresa in apararea eccelenta a botosaniului. Oare unde e apararea aia in meciurile impotriva echipei ciobanului?
forta stiinta!!!! adevarata craiova! va asteptam in A sa facem derbiuri ca pe vremuri steaua craiova!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.