Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
FC FCSB se pregătește să joace contra Stelei. FC FCSB și Steaua București sunt 2 echipe diferite, cluburi dușman care se judecă prin tribunale.
FC FCSB se pregătește să joace contra Stelei. FC FCSB și Steaua București sunt 2 echipe diferite, cluburi dușman care se judecă prin tribunale.
sau nira, daca esti japonez :)))
Chindris a semnat deja cu FC5Beaua?
Prostalaule, echipei tale i se spune clona, de la infintare din 2013, nu de azi, de ieri. Ai uitat, mai minte scurta, meciul de pe Oblemenco, din 2013, cand clona a jucat cu FC Universitatea Craiova, sunt sigur ca in 2013 la meciul de pe Oblemenco injurai de mama focului clona si acum o sustii. Eu nu am acceptat aceasta facatura de echipa si nu o s-o accept. Mi se pare cel mai josnic lucru sa sustii o echipa aparuta, de nicaieri, direct in liga a doua. Persista in prostia ta, esti bun.
"S-au vandut" cica =)) da frate, voi, nevandutii, fani groparul de Mititelu, voi sunteti spuma Olteniei! =)) voi, care ati votat-o pe Olguta la comanda groparului! Nevandutilor care sunteti =)) de unde din Cosoveni esti?
Alt mesaj anti FCSB... sa mai spui ca FCSB nu este Steaua :))
Moral oricum au o polita de platit clonei *** fc fcsb berceni
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fiindca traim intr-o lume in care englezismele predomina, te rog sa nu ne mai numesti prazari ; gaseste o chestie cu leek; sau cu porro daca esti pro italian; sau cu poireau daca esti francofon. Fi profesionist, ce mama dracu' :))))
Cel mai bun e EGALUL. Craiova își consolidează locul 3. Nu poate cobori, nu poate urca. Poate da meciul CFR-ului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.