Comentarii (8)
10223300922175617
Ion Raducanu  •  04 August 2020, 16:56

Cand il vezi pe Cosic cascand inainte de meci te gandesti cum i-a mobilizat Bergodi... Dan Petrescu le-a spus sa moara pe teren, Bergodi ce le-o fi spus ?...

Ion Raducanu  •  04 August 2020, 16:53

Bergodi va avea soarta lui Mangia daca va avea discursul lui Mangia: Jucam sa castigam fiecare meci si la sfarsit vom vedea. Publicul din Craiova vrea sa declari din primul minut ca lupti sa castigi campionatul.

ysoagar
ysoagar  •  04 August 2020, 13:37
Postat de Daniel Irimescu pe 04 August 2020, 03:53

Pe rotRu nu il intereseaza liru liru crocodilu. Il da afara

Sa fim seriosi, nu Bergodi a pierdut titlul, titlul s-a pierdut si in meciurile cu marii antrenori Papura si Piturca: punctele pierdute cu echipele de play-out: Sepsi (6p!!), Clinceni, Chindia, Hermanstadt. In meciurile din sezonul regulat echipa a pierdut 6p cu Cluj si 6p cu FCSB. Bergodi a luat o echipa debusolata care pierdea cu 4-1 contra FCSB si a dus-o sa se lupte pt. titlu. Daca Rotaru e destept il pastreaza pe Bergodi

helioglobalus
helioglobalus  •  04 August 2020, 13:19

Ce însemnă diferența între Dan Petrescu și Bergodi! Dacă ar fi avut antrenor, ar fi luat titlul. Așa, cu nenea ăsta, ,,nu e problemă,,!

suporterucv
suporterucv  •  04 August 2020, 12:21

Asta e adevarat...noi nu stateam in titlul asta. Pe cand CFR da, era aproape vital pt ei. Pentru noi oricum este o evolutie, am terminat pe locul 2, ceea ce inseamna ca suntem pe drumul cel bun. Sa fim cinstiti, am stat 29 de ani, nu mai stam un an doi ...va veni si titlul cat de curand.

vasi1986
vasi1986  •  04 August 2020, 08:34

Craiova a avut 2 ocazii imense de a marca, doua lovituri de cap care nici nu stiu cum au trecut peste transversala, nu pot sa inteleg cum poti rata din asemenea pozitii. Daca marcau la acele ocazii imense, se ajungea la prelungiri si probabil la penalty-uri.

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  04 August 2020, 03:53

0005
0005  •  04 August 2020, 02:06

Bravo Bergodi! Un interviu frumos, fair-play. N-a amintit nicio secunda de arbitraj sau altceva. Respect si succes in continuare!