Alte știri din fotbal
„Mai candidați?” » La 70 de ani, Gino Iorgulescu a anunțat decizia finală
0
Mihai Rotaru le-a trimis o ofertă scrisă, dar a fost refuzat categoric: „Subiect închis!”
0
Transferă de la Dinamo » Ionuț Chirilă își aduce jucătorul mult dorit
0
Angajatul lui FCSB și un fost patron de club, în spatele dubelor cu mesaje conspiraționiste din fața Palatului Parlamentului
10
Știri din fotbal internațional
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » 100 de milioane pentru puștiul de 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
0
Polonezii au pus banii pe masă! Suma pentru care Dinamo și clubul lui Elias Charalambous n-au putut să-l ia pe Vladislav Blănuță
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
Ar mai fi o solutie! Sa se dea 0-3 si pentru Clona CraiOlguta PSD+SRI Dolj pentru ca din cauza lor s-a amanat de doua ori, dar si 0-3 pentru Astra Gogosar PSD Giurgiu pentru ca din cauza lor s-a amanat iarasi... de doua ori! Cred ca domnii Dâncu și Gușe ar fi incantati, iar Habarnam Burleanu și Gineală Iorgulescu... satisfacuti!
Daca se ajunge la comisii trebuie judecat cazul incepand cu neprogramarea meciului din cauza craiovei, de 2 ori mai bine zis din cauza acesteia. Si daca judeci corect craiova pierde 0-3. Astia au mancat cam multa proştie pe la craiova si ne cred pe noi proşti :)))))
Sa compari cei 3,4 juniori ai Universitatii Craiova bagati in meciul cu Viitorul in 2017 cu circarii lui Becali ..inseamna ca nu cunosti fotbal nici 1%..
Foarte bun exemplul, ai dreptate 100%. Astfel craiova pierde meciul cu 0-3 ca nu a putut sa se prezinte la acesta de 2 ori. Nu putem face absgractie de faptul ca acest meci era restanta din vine exclusiva a craiovei. Asa ca mai gandestete ce exeple dai ca altfel cazi in derizoriu.
Si meciurile ramase trebuie jucate in ordinea in care au fost programate: intai Astra - CSU, apoi CSU - CFR Cluj!!!
Craiova a avut 4 juniori. FCSB a inceput cu 4 juniori.
Exact asa va fi,ciobanul a reusit sa strice relatiile si cu Craiova,asadar viitorul suna prost de tot ptr FCSB,mai degraba isi baga un bat in fund,cum sa fii atat de idiot,dar la el,se poate,Craiova a spus, nu depinde de Becali sa ia campionatul Craiova,Craiova e la mana ei,bate CFR si gata,nu-i pasa de CFR,sau ce zic cei de la Cluj,colac peste pupaza Astra vrea sa joace meciul dar nu mai este timp de jucat ca sa trimita echipa campioana si celelalte participante in Europa League,auzeam pe Iustin Stefan de la LPF ca abia dupa meciul de la Craiova cu CFR se va stabili ce se intampla la meciul restanta dintre Astra-Craiova,asa ceva ,mai rar ,nu vedem nicaieri asa ,suntem un popor jalnic,*** tot timpul,ma uitam la Deac,sa lovit de arbitru Covaci si a cazut ,crezand ca-i da fault Ceferist idiot,a avut cu Botosani 2 faulturi care trebuia sa ia rosu iar acum cu FCSB inca 2,tot rosu trebuia primit,dar a jucat fara probleme,dilema este ,ce arbitru va fi pe Oblemenco,si daca CFR va juca la fel de prost ca si cu FCSB,sa vedem ,altfel nu-i vad bine,vorba lui Balint.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai la cum joaca CFR-in acest play covid-numai din inertie-ca somnambulii-egalul are cota...1,05%!
Pai la cum joaca CFR-in acest play covid-numai din inertie-ca somnambulii-egalul are cota...1,05%!
Tot timpul cu milogeala vreti sa castigati? Atunci când nu sa repetat 11 m când camora a fost in fața lui gustavo cum a fost nu tot cu milogeala? Cu mioveni in cupa la fel, o echipă de *** unguri vrea sa castige campionatul in românia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.