Comentarii (54)
danny_l  •  01 August 2020, 16:26

Exact asa va fi,ciobanul a reusit sa strice relatiile si cu Craiova,asadar viitorul suna prost de tot ptr FCSB,mai degraba isi baga un bat in fund,cum sa fii atat de idiot,dar la el,se poate,Craiova a spus, nu depinde de Becali sa ia campionatul Craiova,Craiova e la mana ei,bate CFR si gata,nu-i pasa de CFR,sau ce zic cei de la Cluj,colac peste pupaza Astra vrea sa joace meciul dar nu mai este timp de jucat ca sa trimita echipa campioana si celelalte participante in Europa League,auzeam pe Iustin Stefan de la LPF ca abia dupa meciul de la Craiova cu CFR se va stabili ce se intampla la meciul restanta dintre Astra-Craiova,asa ceva ,mai rar ,nu vedem nicaieri asa ,suntem un popor jalnic,*** tot timpul,ma uitam la Deac,sa lovit de arbitru Covaci si a cazut ,crezand ca-i da fault Ceferist idiot,a avut cu Botosani 2 faulturi care trebuia sa ia rosu iar acum cu FCSB inca 2,tot rosu trebuia primit,dar a jucat fara probleme,dilema este ,ce arbitru va fi pe Oblemenco,si daca CFR va juca la fel de prost ca si cu FCSB,sa vedem ,altfel nu-i vad bine,vorba lui Balint.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zorrozabal  •  01 August 2020, 14:23
Postat de pittt pe 01 August 2020, 12:09

Indiferent ce s-ar intampla deocamdata situatia e simpla, se joaca pe teren Craiova-CFR si cine e mai bun sa castige!!!! Singura problema ar fi in caz de egal, dar asta e discutia cu drobul de sare. Hai sa ajungem acolo.

Pai la cum joaca CFR-in acest play covid-numai din inertie-ca somnambulii-egalul are cota...1,05%!

zorrozabal  •  01 August 2020, 14:22
Postat de pittt pe 01 August 2020, 12:09

Indiferent ce s-ar intampla deocamdata situatia e simpla, se joaca pe teren Craiova-CFR si cine e mai bun sa castige!!!! Singura problema ar fi in caz de egal, dar asta e discutia cu drobul de sare. Hai sa ajungem acolo.

Pai la cum joaca CFR-in acest play covid-numai din inertie-ca somnambulii-egalul are cota...1,05%!

lionforever  •  01 August 2020, 13:56

Tot timpul cu milogeala vreti sa castigati? Atunci când nu sa repetat 11 m când camora a fost in fața lui gustavo cum a fost nu tot cu milogeala? Cu mioveni in cupa la fel, o echipă de milogi unguri vrea sa castige campionatul in românia.

lionforever  •  01 August 2020, 13:55
Postat de Tihamér Takó pe 01 August 2020, 12:21

Daca CFR castiga sau face egal,este absolut logic,ca este campioana.Toate punctele au castigat pe teren,si nu este vina lor,ca un meci al Craiovei nu s-a disputat.Un meci nejucat,este un joc nedecis,ca atare la masa verde nu se poate atribui victoria,nejucarea partidei nu este vina nici uneia dintre echipe...o pandemie se considera VIS MAJOR,si nu exista instanta,care s-ar decide altfel.Deci oltenii daca vor sa iasa campioane,trebuie sa castige obligatoriu,si trebuie sa demonstreze ca sint mai buni ca ardelenii.

Tot timpul cu milogeala vreti sa castigati? Atunci când nu sa repetat 11 m când camora a fost in fața lui gustavo cum a fost nu tot cu milogeala? Cu mioveni in cupa la fel, o echipă de milogi unguri vrea sa castige campionatul in românia.

Adrian Și Atât  •  01 August 2020, 13:52
Postat de pittt pe 01 August 2020, 13:24

Asta se discuta pe Camp Nou la coada la bilete?

Drăguță, cine se scuză, se acuză! se spune în popor. Spuneam că e o teorie... și nu e a mea ci circulă în zona unde locuiesc (unde sau inventat celebrele ouă PSD). Să fiu sincer mă doare în cot cât de adevărată e, sper să câștige cine e mai bun.

Marian Nitu  •  01 August 2020, 13:51

Ce as rade sa bata craiova sa iasa campioana si sa se joace meciul cu astra sa l vad pe cioban cum mai prinde locul3 ca e la mana craiovei sa bata astra (si sper sa joce si craiova cu juniori )

pittt  •  01 August 2020, 13:24
Postat de Adrian Și Atât pe 01 August 2020, 13:01

OK. Există o teorie care spune că clona nu a vrut să joace înaintea CFR și apoi a umblat la angajații unui anumit spital pentru a da fals pozitivi cât mai mulți jucători ai CFR sperând să câștige campionatul la masa verde. În teroria asta mulți conducători din fotbalul românesc au fost deranjați! de unde și reacția FCSB. Tot în ea se spune că pe teren Asta ar jucat la nivel maxim și că există și un război în PSD între 2 găști pe această temă. Ce spui dumneata demolează teoria asta tâmpită.

Asta se discuta pe Camp Nou la coada la bilete?

Dan Stanescu  •  01 August 2020, 13:17
Postat de Adrian Și Atât pe 01 August 2020, 13:01

OK. Există o teorie care spune că clona nu a vrut să joace înaintea CFR și apoi a umblat la angajații unui anumit spital pentru a da fals pozitivi cât mai mulți jucători ai CFR sperând să câștige campionatul la masa verde. În teroria asta mulți conducători din fotbalul românesc au fost deranjați! de unde și reacția FCSB. Tot în ea se spune că pe teren Asta ar jucat la nivel maxim și că există și un război în PSD între 2 găști pe această temă. Ce spui dumneata demolează teoria asta tâmpită.

De unde dracul ai tras tu concluzia asta,bai baiete ai probleme mari,auzi au falsificat rezultatel ..nu ale lor ,ale cfr!?ba cat poti fi de prost!??dar oare nu pare mai realist faptul că cfr si a înscenat treaba cu covorul pt a juca după finala,ca sau vindecat miraculos,ei ce zici nu pare mai realist asa!?

Ionel Potec  •  01 August 2020, 13:17
Postat de Adrian Și Atât pe 01 August 2020, 13:01

OK. Există o teorie care spune că clona nu a vrut să joace înaintea CFR și apoi a umblat la angajații unui anumit spital pentru a da fals pozitivi cât mai mulți jucători ai CFR sperând să câștige campionatul la masa verde. În teroria asta mulți conducători din fotbalul românesc au fost deranjați! de unde și reacția FCSB. Tot în ea se spune că pe teren Asta ar jucat la nivel maxim și că există și un război în PSD între 2 găști pe această temă. Ce spui dumneata demolează teoria asta tâmpită.

Ce informat esti mai mititelule ce te intereseaza pe tine problemele altora? Stai ma jos in banca ta la gradinita ca au cine sa-i apere pe clujeni au si ei oamenii chiar mai influenti decit ai craiovei care sunt la butoane un dincu un rus un gusa sunt la grupa mare pe linga olguta, numai psd visati astia lui mititelu intre timp au mai pierdut niste alegeri niste influente poate nu stiai, poate sa vina la putere oricine voi tot acolo muriti iar craiova se va lupta an de an la titlu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6