Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu îi duce pe dinamoviști la biserică: „E ireal!”
3
Conferință inedită a lui Bogdan Andone! Cu sala plină de copii, a vorbit despre obiectivele echipei: „Suntem singurii”
0
Titularizat în premieră în play-off, Alexandru Roșca dezvăluie: „Nu mai suportăm”
1
Zeljko Kopic a explicat de ce l-a lăsat pe Eddy Gnahore pe bancă
2
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid - Barcelona 1-2 » Dați-le titlul! Barcelona are o mână pe trofeu după o victorie „cu cântec”
1
Surpriză uriașă în Cupa Angliei: Arsenal, eliminată de o echipă de liga a doua!
0
Fiica lui Pep Guardiola a „eclipsat” spectacolul din Manchester City - Liverpool
0
Fosta vedetă braziliană s-a retras după afecțiunile cardiace: acum 10 ani făcea spectacol la Chelsea
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Lucrările la Centura Comarnic se apropie de final. Autoritățile spun că în ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
daca este adevarat insemna ca Iordanescu este parsiv.Sa nu mai auzim de el.Orice tactica are in cap sa fie sigur ca ka Craiova va lua bataie si injuraturi,ASA MERITA O SCARNAVIE CA EL.
Mă rog, nu vad ce teapă a tras......Nu-l văd chiar Salvatore de la patria.....
bravo lui, macar sa ne aduca in playoff
E romanca din Moldavia. Vb lui Dan. Flotanta)))
Dar dacă lucrurile stau invers, cum au mai stat, iar Mihai Rotaru doar mimează rezolvarea problemelor?
Cum adica teapa,cu Pigliacelli in poarta,cu Cicaldau si Nistor la mijloc,cu Bancu si Koljici in forma avem valoarea necesara sa anulam orice tactica a adversarului,indiferent care este el.Gazul nu are nici o sansa in prima etapa la Craiova,Iordanescu si Gazeta si-au facut prost calculele.
"Dar am ajuns în 2020 vai de capul lor." Mai robot mort. Stii limba romana sau scrii de dragul limbii?
Cum le-a tras teapa. Tolontanul nu prea supravegheaza discipolii? In fine. Cine recomanda antrenorul asta undeva? Asa doar ca vorbeste. Pai vorbeste si Chirillla.
Ce este cu prostia asta de știre oameni. Omul sunt sigur ca a vrut sa vină, doar ca în unele momente trebuie sa dai bani. Asa și aici trebuia sa dea. Eu care ca a fost doar paie pe foc toate astea. La Craiova se vrea sa se meargă cu Papură ceea ce nu ar fi rău. Oricine ar veni, dacă ramai cu acești jucători va fi greu, și sunt convins ca Mihăilă și încă unul vor pleca. Asta este marea problemă la Craiova, nu se vrea performanță și doar câștig material cât mai repede. Dacă se voia campionat nu-l dai pe Mitriță pe 8 milioane în iarna, și ataci campionatul până în vară. Dar cu conducerea este praf, acest Marcel care se lauda cu ce a adus în țară, dar ce a adus la Craiova? Doar suge niște bani de la aceasta echipă. Acești boșorogi trebuie sa mai iese și la pensie și sa lase și tineretul. O tot dam cu steaua anilor 80, cu Craiova maxima. Dar am ajuns în 2020 vai de capul lor. Nu mai au identitate z nu mai au faimă, sau adversari sa aibă frica de ei. Pai tu ca brand nu lasă astra sau sepsi sa facă investiți și tu sa stai. Asta este marea problemă, oameni ce conduc echipele de tradiție le distrug în loc sa le întărească. Câștigul va veni când vei creste, când în Europa vei bate, când jucători vor pleca pe zeci de milioane. Nu pe 1-2 milioane. Dar ce sa facem acestor patroni idioți. Au luat niște jucători de prin liga a 2-a sau a 3-a și iau vândut pe toți. Acuma cumpără rebuturile de la gaz metan sau Iași. În loc sa mergeți în Argentina, Brazilia și sa găsiți băieți care pot crește
La Craiova,*** este interzis.......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.