Alte știri din fotbal
FC Argeș a stabilit suma de transfer a lui Mario Tudose: „Cota lui a crescut”
0
S-au calificat în play-off-ul Ligii 2, dar antrenorul este pe făraș: „Nu putem lăsa lucrurile așa”
0
Și-au făcut din cârje visuri » GSP a asistat la primul FCSB - Dinamo în fotbalul pentru amputați: „Târâți-vă, dar niciodată nu renunțați!”
0
Oțelul - Csikszereda, în prima etapă din play-out » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Cesc Fabregas a făcut o declarație spumoasă Italia: „M-aș enerva dacă jucătorii mei ar vorbi despre asta, suntem ratați?”
0
Inter face încă un pas greșit în lupta pentru titlu » Chivu, ELIMINAT! Scandal uriaș
6
Cîmpanu, start spectaculos în China » Gol de 3 puncte din lovitură liberă
0
Cel mai „nebun” campionat din Europa » Câte puncte sunt între primele 14 clasate
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
De ce spune Volodimir Zelenski că negocierile de pace în Ucraina devin din ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce face fiul antrenorului Steve McClaren, care era la Middlesbrough când a ...
Libertatea
La tine a fost Sentinta pe viata?:)))Oricum,te stim si tinem cont ca esti de pe vechi!:)))Te stie lumea de Zecs sau GYMN ,stai calm!Nu te stiu cei noi,dar noi te stim!In ultima perioada ai suferit mult!..Ptr echipa ,evident!Bv tie...asa e sa fi "caine"!
daca plangi ,iti dam o batista ,dupa meci ,o luam de la matru dupa ce plange in pumni !
Nuuuuuuuuu!:))) Dar ne-am adaptat!:)
samertxt e,dar nu e acelasi cu ACAB...confunzi...
Mă deranjează că nu cunoști limba română!Nu cunoști sensul cuvântului poliță. polița = a se răzbuna (pe cineva) Stai liniștit, nu ești singurul dinamovist incult.
Salut,Ovidiule!Mai am,dar e mai interesant aici !Toti aia de-i stii tu sau "rebrenduit"!Unii au disparut ,dar a ramas "matrul" cu o mie de conturi!:))..Stii tu care!:)))Acum are cont de seamana cu televiziunile:))RTX1 si apoi RTX2..;)))
imprumuta de la Soare!:))
S-o sparga cu Dinamo!:)))
N-are bani de taxa de timbru!:)))Aia e procentual, din cat cere!Si cum el e "avaramu", nu o s-o faca!:)))
Baaaa..a iesit Fabrini!Pe cine mai faulteaza astia?..:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.