Alte știri din fotbal
Steaua a scos la vânzare abonamentele pentru noul sezon, dar suporterii s-au săturat: „Boicot!”
0
Florin Prunea, atac frontal la adresa lui Andrei Nicolescu: „Mi-ar fi rușine la ceea ce îi face MM Stoica prin studio”
0
Ar putea pleca de la CFR Cluj fără să joace vreun minut!
0
Silviu Lung a reacționat după transferul de 2,5 milioane de euro făcut de Universitatea Craiova: „Nu sunt adeptul unei concurențe foarte mari”
0
Știri din fotbal internațional
ZECE goluri la debutul lui Xabi Alonso pe banca lui Chelsea
0
UEFA a răbufnit după planul lui Gianni Infantino: „Fotbalul nu este al FIFA ca să fie vândut”
0
Cucurella și-a tatuat fața selecționerului: „Promisiunea a fost îndeplinită” » Ce pariu a anunțat pentru CM 2030
0
Singurul român care a câștigat eventul cu Levski Sofia este sigur înainte de returul de pe „Oblemenco”: „Craiova știe deja slăbiciunile bulgarilor”
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
3
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Zborul spre moarte al unui pilot experimentat. Avea peste 500 de ore la ...
Libertatea
„Autostrada spre iad" a miliardarilor: sute de vile de lux, mistuite de cel ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A fost să culeagă ciuperci, dar a găsit cadavrele îngropate de o bandă de ...
Libertatea
victorie meritata a Craiovei, frumos golul lui Ivan. Arbitrul a iertat Dinamo de multe cartonase galbene, Rauta si Gol au facut cateva faulturi grosolane. 3 puncte bune.
Nu au mai cerut...ca le-a zis Balaj ca trebuie sa facă și ei.
poate nu reuseste nici sa termine campionatul?
Rauta si Gol lucreaza pe santier la dezmembrari :))) aia nu sunt fotbalisti de constructie, ce nu ai inteles tu insa, este ca si oltenii tai au atacat in nenumarate randuri pe la spate fotbalistii nostri si arbitru Andrei a lasat jocu sa mearga. Pe voi va iertat ca erati gazda si poate pleca cocosat :))))
vezi ca are catalyn batiste second hand de cand v-am batut!:))
"Românii spun că la „omul sărac, nici boii nu trag”. În acest caz este vorba de un autocar, cel oficial al echipei de seniori a clubului Dinamo. A ajuns pe mâna mecanicilor, pentru o revizie, așa că șefii clubului au fost nevoiți să găsească o soluție pentru deplasarea la Craiova, apelând la autocarul echipei a doua." CLUB DE BAȘCANI DEDEBIȘTI =)))))
gol Ivan bun asa dati tricouri rosii arbitrilor ca prea fluiera pt caini
rusinamo joaca ce stie mai bine ,fundul in poarta si dai si apara ,si dai ,de ce nu joaca astia cu 9 fundasi ?
Soarta v-a facut praf pe voi....meritat.
Mimao e preferata lui Bârsan și Chivulete
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.