Comentarii (22)
 •  05 Noiembrie 2019, 10:56
Postat de pe 05 Noiembrie 2019, 10:53

La 1-0 altfel se derula partida! Avram slu ga gigistă si-a servit stăpânul! Cum sa piardă mafiotul fardat in play-off o echipa ca u cv pe care o încalecă pe la spate de cate ori vrea el!?

Oltenasilor nu v-ati saturat sa va paveze gigi drumul spre play-off cu arbitrajele pentru ca apoi sa va inroseasca fundul de atata travaliu!?

•  05 Noiembrie 2019, 10:55
Postat de xclx pe 05 Noiembrie 2019, 10:53

Control oftalmologic... iti suna cunoscut?

Control psihiatric iti suna cunoscut!? Doar un idiot din nastere nu vede un astfel se gol!

117160982529853
Mihai Nistor  •  05 Noiembrie 2019, 10:54

Doua lucruri. Unu....sunteti mai penibil decat oricine.....ii da in mana intentionat de la mica distanta. Esti o rusine. Si doi....golul anulat e la 0-0. In economia unui joc cont f mult. La faultul din primul minut primul contact e in afara careului. Are dreptate Prunea. Nu au bani ptr a fi in play-off. Niciodata nu tipati asa cand clona e ajutata din toate partile. Asa ai facut si pe vremea impuscatului. Ai ajutat mereu ciobanul. Despre rasul ala de penalty nu faci caz. La 1-0 ptr Sepsi. E vreun ajutor mai mare ca ala? Esti o rusine. ***

xclx
xclx  •  05 Noiembrie 2019, 10:53
Postat de pe 05 Noiembrie 2019, 10:51

Gol valabil dinamovist. N-o mai frecati inutil oltenilor!

•  05 Noiembrie 2019, 10:53

•  05 Noiembrie 2019, 10:51

133956157512819
Ilie Tarnoveanu  •  05 Noiembrie 2019, 10:46

Tupeu maxim dinamovist! Nu conteaza,nu zicem nimic de minutul 1 cu Mihaila! Era prea devreme! La golul anulat ,la stop cadru facut de GSP. Moldoveanu sa admitem ca era pe linie cu Tiago care-l tinea pe Perovic, Nistor care bate lovitura e cu piciorul in aer. Acum dinamica de care vorbesc multi fara s-o inteleaga. Tiago merge spre Perovic (care nu stiu daca atinge mingea sau nu) Tiago mareste distanta fata de Moldoveanu. Moldoldoveanu alearga spre poarta deci distanta de ofsaid creste si mai mult. Ofsaid greu ,dar ofsaid! Jucatorii Cv-ei se si oprisera pana sa intre mingea in poarta deci vorbim de ofsaid nu de gol. Mai departe loviturile date din preajma careului de 16m usor acordate,cel putin la Cicaldau abia de-l atinge,bara lor Pulic il calareste pe Vladoiu ,daca era gol?!,hent mai clar ca la mingea centrata de Ivan ce ma ziceti?! Chiar ca sunteti *** obraznici.

whiteredarad
whiteredarad  •  05 Noiembrie 2019, 10:25

La golul lui Moldoveanu, un dinamovist a atins mingea cu capul, intermediar, deci l-a pus in offside pe Moldoveanu. La pasa initiala nu era offside. Ca dl Craciunerscu ...nu vede ...cind e vorba de Dinamo...e alta treaba !

xclx
xclx  •  05 Noiembrie 2019, 10:21
Postat de michaelpalatinvs pe 05 Noiembrie 2019, 10:18

Tot Craciunescu a spus ca, la faza din minutul 1, Mihaila a fost faultat in careu, asadar 11 m si galben. Si tot la 0-0. Pe asta de ce nu o spuneti, ***?

***... Ca si ieri, vedeai articole doar depsre penalty-u lui Tanase, dar despre offside-ul de la golul lui Sepsi nimic...