Alte știri din fotbal
Mihai Stoica surprinde: „Aș vrea să amânăm meciul cu Feyenoord. Sunt probleme foarte mari”
0
Andrei Nicolescu le-a curmat speranțele fanilor lui Dinamo: „Nu cred că sunt nici 1% șanse să-l transferăm”
0
Liga 2, etapa #16 » Acum se joacă epilogul rundei
7
„Dă marfa și banii, dacă nu te tai!” » Fostul internațional român de juniori, coleg de generație cu Nicolae Stanciu, CONDAMNAT după ce a agresat un dealer de etnobotanice
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
In caz de egalitate nimeni de la LPF si FRF nu stie ce sa faca. Se roaga si-n culcare si-n sculare sa nu fie egal, ca habar n-au. Probabil, in caz de egalitate, arbitrul are sarcina da dea un penalty in ultimele minute, ca altfel nu stiu pe unde scot camasa.
Attila,Balint este obiectiv si ardelean,tu esti ardelean subiectiv.
Ardelean obiectiv cu sunt multi dintre voi..a,mai puțin aia 6-7 care contrazic pe toată lumea,stau si ma intreb oare nu faceti parte din clubul cfr ca la meciuri nu prea se înghesuie clujeni,zic si eu!?
Nici vorba. Cu egal, Craiova iese campioana.
Olteni stapâniți-vă sângele fierbinte ce-l aveti si nu intrați în jocurile de enervare a unor„***” din footbal. Abordați jocul cu CFR cu mintea limpede, pe tactica lui Bergodi ca e un antrenor ff bun. Gândiți că uniți sunteți de nebătut. Atenție la Deac și Costache doi footbalisti buni ,dar si mari cerșetori de 11m și faulturi. Deac si cu Botoșani și aseara cu.....(mi-e rușine să le zic pe nume) trebuia eliminat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR si cu un egal castiga campionatul.
Poate ca nu...:)
Nu stiai ca CFR-ul nu a vrut sa joace ca lumea in ultimele etape.... Ca sa aveti si voi sperante... Doar sperantele vor fi pina luni seara...
Altfel il mai primesc aia in studio?
Noi avem conexiuni, insa voi ati fosti, santeti si veti fi mitici...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.