Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un offside uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
CFR a castigat punctele dar n-a convins absolut deloc, este echipa de batut. fcsb a jucat, cfr a castigat cu noroc imens iar botosaniul nici n-a alergat impotriva lor, in orice caz n-a depus nici jumatate din efortul depus azi.
M-am corectat amice, nu stiu daca ai vazut. Dar erau in play-out cand i-au scos pe descultzi din EL. Forzza Vlad =))
repriza dominata de Craiova, in afara golului pap a salvat 2 goluri, a mai fost si o barta, botosaniul zero
proba evidenta la cum l-ai caracterizat si anume vezi ce perioada a mentionat cu locurile 3,5,5 sau 6.
Iar joacă petarda de Ivan? Bărbuț sau Gustavo sunt mult mai utili!
Oltenii se pot apropia de CFR Cluj dacă se impune » Echipele probabile + cele mai bune cote Bai voi sunteti sanatosi? Voi faceti presa care nu faceti acordurile cum trebuie?...oltenii se impun nu impune...corectati
Au ajuns gigistii să țină cu Craiova, de teamă că-i va depăși și Botoșani în clasament și că nu vor prinde nici măcar preliminariile EL. =)))
Ala jignea nationala Romaniei la meciul cu serbia
Tu stii unde e Ungaria, ratacitule?
Bine ma carbunestene)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.