1226707437448253
Bobe Marius  •  16 Septembrie 2019, 14:12
Postat de Mihai Catalin Danciu pe 16 Septembrie 2019, 09:15

deci va dati seama cam creier are asta . parca si seamana putin cu Claudiu Raducanu

Ala cel puțin era golgheter! Ivan are goluri în toată cariera, câte reprize boxeaza un pugilist intr-un meci!

orlick
orlick  •  16 Septembrie 2019, 12:20

Ivan: Ei au avut doar un sut pe poarta Reporter: Dar voi cate ati avut? Ivan: Nu stiu, ca nu stau sa numar suturile :)))

corectu
corectu  •  16 Septembrie 2019, 10:25

Ca să dai gol trebuie să șutezi pe poartă.Or oltenii n-au făcut-o. În prima repriză Coman a scăpat perpendicular pe poartă,în careu. Dacă șuta era gol.A vrut să-l dribleze pe portar.

3352482901443613
Condurache George  •  16 Septembrie 2019, 10:16

Ivan și-a lăsat inteligența în Austria. Cu număratul stă și mai prost. Șutul lui Hora din prima repriză, sau a lui Ovidiu Popescu din a doua, sau altele, nu se consideră șuturi pe poartă, dacă le-a prins pigliatelli? Desene animate de atacant...

flojo
flojo  •  16 Septembrie 2019, 10:01

Voi n-aţi avut niciun şut pe poartă, deci n-aveaţi cum să câştigaţi!

1992024127509850
Cantaragiu Cristinel  •  16 Septembrie 2019, 09:37

Acest Ivan debordează de inteligență. E suficient sa va uitati la interviurile date,are un zâmbet *** și nimic de spus.Cat despre prestația de pe teren,acolo chiar nu mai poate fi nimic de spus.S a remarcat ce i drept la europeanul de tineret din această vară. Din orice poziție a făcut ce știe mai bine, adică a ratat. Privitor la meciul de aseară,au fost 0(zero) pe linie oltenasii. Echipa lui Gigi are un lot și jucători peste,rezultatul e unul absolut firesc.

898820736808059
Mihai Catalin Danciu  •  16 Septembrie 2019, 09:15

374898580070956
Mihai Precup  •  16 Septembrie 2019, 09:11

Ce penibil, Steaua a dominat copios meciul toate cifrele importante fiind în favoarea ei - șuturi pe poartă 4-0, ocazii 8-4 și posesie 58-42%.

752745414837202
Sorin Popovici  •  16 Septembrie 2019, 09:08

Ivan cel mai slab de la olteni!!! Degeaba i-l tineau rezerva echipele pe unde a hoinarit???

pake_spp
pake_spp  •  16 Septembrie 2019, 08:15

Acum inteleg de ce merge bine Rapid Viena in campionat...s-au scapat de tine! VEDETONULE!!! Parca te laudai ca vor sa te cumpere de la rusi...ah! da! aia a fost o data ca niciodata!