Alte știri din fotbal
Eroul Craiovei a recunoscut că a discutat cu conducerea despre plecarea sa: „Am vorbit deja”
0
Fotbalistul de la FCSB a răbufnit: „Am fost foarte șocat” » Ce l-a deranjat
0
Frustrare la Cluj după încă o finală pierdută cu Craiova: „Poate dacă erau prelungiri...”
0
Emil Săndoi prevede hegemonia în Superliga: „Va fi un pol de putere al fotbalului românesc”
0
Știri din fotbal internațional
Mihai Pintilii a ajuns în Grecia! Fostul secund al FCSB este gata să semneze cu noua echipă
0
Legenda Argentinei rememorează «războiul» Mondial din 1998: „Rivalitatea cu Anglia are rădăcini adânci și depășește limitele fotbalului” » Coșmarul trăit de Beckham după eliminarea provocată de Simeone!
0
Supercomputerul a dat verdictul! Marea favorită la câștigarea Campionatului Mondial 2026
0
Englezii I-au prins cu minciuna » Anularea suspendării americanului Falorin Balogun a fost decisă de FIFA fără nicio consultare a membrilor Comisiei de Disciplină!
0
Lifestyle
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
8
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Lotul-surpriză din Autostrada Transilvania A3 care ar putea fi gata în ...
Libertatea
Ce condiții tehnice ar trebui să îndeplinească un bloc comunist pentru a ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
Delarația asta seamănă cu cea a lui Nistor când era la Pandurii.
Daca taceai, ramaneai filozof. Dupa ce ca ai fost praf tot meciul, vii acuma si te asezi in poteca. Pai daca erai bun, Ivane, te luau altii. La 22 de ani nu mai esti nici macar speranta.
Oltean prost se vede fustrarea in el din avion. Cum poti sa spui asa ceva cind tu ai fost praf. Numai o minte bolnava gindeste asa. Dar ce sa te astepti de la oameni saraci cu duhul.
Cand ma gandesc ca in urma cu 2 saptamani ma certam cu un fan al Craiovei si incercam sa-l conving ca Papura e peste Piturca si explicam cu detalii ca saracia asta sa implicat si meciul trecut de là Voluntari unde chiar daca am castigat imi venea sa vars vazand transformarea din jocul echipei.In 3 ori 4 meciuri dispar si spectatorii
Ala cel puțin era golgheter! Ivan are goluri în toată cariera, câte reprize boxeaza un pugilist intr-un meci!
Ivan: Ei au avut doar un sut pe poarta Reporter: Dar voi cate ati avut? Ivan: Nu stiu, ca nu stau sa numar suturile :)))
Ca să dai gol trebuie să șutezi pe poartă.Or oltenii n-au făcut-o. În prima repriză Coman a scăpat perpendicular pe poartă,în careu. Dacă șuta era gol.A vrut să-l dribleze pe portar.
Ivan și-a lăsat inteligența în Austria. Cu număratul stă și mai prost. Șutul lui Hora din prima repriză, sau a lui Ovidiu Popescu din a doua, sau altele, nu se consideră șuturi pe poartă, dacă le-a prins pigliatelli? Desene animate de atacant...
Voi n-aţi avut niciun şut pe poartă, deci n-aveaţi cum să câştigaţi!
Acest Ivan debordează de inteligență. E suficient sa va uitati la interviurile date,are un zâmbet *** și nimic de spus.Cat despre prestația de pe teren,acolo chiar nu mai poate fi nimic de spus.S a remarcat ce i drept la europeanul de tineret din această vară. Din orice poziție a făcut ce știe mai bine, adică a ratat. Privitor la meciul de aseară,au fost 0(zero) pe linie oltenasii. Echipa lui Gigi are un lot și jucători peste,rezultatul e unul absolut firesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.