Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu te enerva că nu pentru ce şi pentru cine. Trei aşa-zişi ziarişti, parveniţi şi agramaţi, coordonaţi de o fosilă comunistă pe post de director.
Care e, mai scrie odată sa radem iar! :-))) Tu știi mă *** cum se alcătuiește bugetul unei primarii!? Ai impresia sa toți banii sunt din taxele locale!? Atât ești de prost!? :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ți-am explicat mă care este diferența dintre banii statului și banii publici precum și cum este cu fotbalul amator și fotbalul profesionist!!! Dar tu ai descoperit unde era Steaua ta după 2003 dacă AFC făcea parte din societatea primită de Becali....???
Steaua este Fotbal Club Steaua București, in prima liga, adică FCSB
asa cred si eu. covaci nu are cum sa se dea in spectacol la acel emci. important este sa dam noi gol. clona csu a jucat destul de sters cu kefere,doar ca aia au jucat si mai prost. daca ii luam tare le dam scor. important este ca inca suntem pe primul loc si nu suntem la mana nimanui. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.
Bine mă Napoleon, asa o fi daca tu zici … :-)))
Istvanka e si dusmanul Craiovei, e greu de zis daca va favoriza pe cineva joi seara. Probabil va imparti cartonase galbene si/sau rosii la greu, astfel incat sa existe cat mai multi indisponibili pentru meciurile viitoare. Dar in momentul asta, Istvanka ii ultima noastra problema..
Vor trebui sa treacă de Afumați sau Ulmu întâi (vom știi Vineri exact care). Fără jucatori de la L1 nu au nicio șansa! :-))))
Steaua prostilor e clona fcsb.
cererile lui gigi egal vaxalbina sau apa de ploaie :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.