Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Mai zioaristilor voi stiti ce inceamna" a placa"?Eu cred ca habar nu aveti daca scrieti ca vatajelu l-a placat pe noul simulator al FCSB.
Dacă nu ar fi de spaima spaimelor acest pseudo campionat ar fi de plâns , sau de râs. De râs in hohote,ai bine , in reprize (2 x 45min.+-) autogeneratoare greu de stăpânit. Trăiască FRF & LPF și înțelepții patroni , că buni mai sunt la casa omului. De fapt, vivat de patru ori, că sare in ajutor si arbitrajul că doar nu tre’ să “mânancă” și gura lor ceva acesti propagandisti ai kitsch- ului? .Meciuri jucate în avans la o partidă de poker lângă un pahar whisky și untrabuc de a lui Castro dar și câteva doritoare în ale plăcerilor. Dacă ar exista și în fotbal un DNA , s-ar face ligile din România din 2 sau 4 echipe . Un fotbal de împrumut și cămătărie care din păcate nu trebuie privit și nici măcar citit . Ne mai saltă buza și ne cad ploapele când vedem halul în care a ajuns fotbalul din România în campionat inclusiv naționala ?
Cine eee peee priimuuull loooc? DAAA ..Asa e la Craiova:))))))) vesnic locul 3 :)))))))))
Ați jubilat că ați șterpelit pe Vukusici de sub nasul lui Sepsi și acum nici nu-l mai lăsați pe teren. Aasta e bambilici, e o șmenărie grețoasă și imorală. Daca nu deturnași pe Vukusici, din orgoliu, pun pariu că până acum dădea niște goluri în culorile Sepsi, fiindcă nu degeaba a cerut grozavu să fie adus, îi știa deja locul. Asta e fotbalul pentru voi, șmenozeală extrafotbalistică. :(
Deci la final tot CFR campioana. Degeaba a castigat Craiova si meciul de ieri pt ca oricum vor face egal cu Clinceniul sau Sepsi si iar se va reface diferenta de puncte. Deja devine plictisitoare lupta asta "in 3" ca de fiecare data deznodamantul e acelasi. In play-off FCSB e cea mai neajutata echipa pt ca e jiji antipatic. Craiova se bate singura, iar CFR cu 2-3 meciuri pe omenie si o victorie intr-un meci cheie cu contracandidata termina pe I. Aia e. Sa se invete minte razboinicul luminii sa mai taca si sa treaca in umbra, ca de cand e formatul cu play-off absolut toate echipele adverse au cedat meciuri la contracandidate dor din antipatie. Asa au si ajuns Astra si Viitorul campioane.
...:)...Esti o scumpa! Franarii sunt greu de ajuns, iar cu *** lui Becali cred ca vor face instructie la Giurgiu. In meciul asta (de fapt si la Cluj...) Stiinta a avut multa sansa, se pare ca fac ceva ''vraji'' portarilor...:)... Pufi de la CFR cred ca nu a luat asemenea goluri de cand era junior, iar Vlad... fara cuvinte...:)...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și Ilie gr@m Dumitrescu sa sucit aseară și a zis ca pentru el CFR are cel mai bun lot
Pup
Nu vă mai ăaţi pe voi cu şmecherii, cu arbitraje, cu aranjamente, cu Becali machidonul hoţ! Craiova cu CFR şi cu râsul ăsta de echipă FCSB, a reuşit ceea ce 75% din români n-ar fi crezut posibil: două victorii concludente...CFR-FCSB va fi meci egal, că se vor măcelări unii pe alţii în meciul direct, iar oltenii vor defila până la sfârşit...pa, bă, ameţiţilor! O gălăţeancă fan Craiova!!!
Nu a fost nimic abuziv, stai bland agitatule....Toate cluburile din liga 1 au fost de acord cu asa ceva (s-a votat in Ad gen a FRF) !! Aceleasi cluburi care au fost de acord cu desfiintarea (sau ma rog, dezafilierea) fostei echipe a Craiovei (si care se afla in liga 2 la acel moment) !! Foarte simplu si echitabil ...s-a infiintat o echipa noua EXACT in locul de unde s-a desfiintat celalalta echipa :) Stim...voi ati fi vrut sa se desfiinteze U Craiova din liga 2 (cum s-a si intamplat), dar sa inceapa o alta din liga 5 ....Bvv tata . Noi suntem aia fraieri :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.