Comentarii (17)
sz3pflu
sz3pflu  •  14 Octombrie 2010, 09:50

Gratuit 50$ pe PartyPoker, pentru cei care nu au cont. Va inregistrati cu bonus codul meu, iar dupa verificarea datelor banii se acorda in 1-3 zile. Iar daca aduni 250 PartyPoints in 120 de zile, poti sa retragi banii. Pentru mai multe informatii: [email protected]

napoltenian
napoltenian  •  13 Octombrie 2010, 08:29

cautati pe youtube: "MIRCEA SANDU CORRUPT PRESIDENT OF ROMANIAN FOOTBALL FEDERATION" sau vedeti linkul in profilul meu E ULTIMU LUCRU CARE IL MAI FAC LEGAT DE FOTBAL. CAT VA FI MIRCEA SANDU VA FI JAPCA

cristyucv10
cristyucv10  •  03 Octombrie 2010, 14:35

Marian Lazar inainte sa scrii articole invata gramatica si dupa aceea poti sa iti dai si tu cu parerea, analfabetule

iohannfus
iohannfus  •  03 Octombrie 2010, 01:07

bineinteles ca da ... ziceti mersi ca gsp-ul (ziarul si tv) da si rezultatul ... peste vreo 3 etape o sa bage reclame in loc sa transmita ultimele 10 minute din meciul live ... astia mai aveau putin si transmiteau in direct meciul Stelei 2 si voi vreti sa scrie de Craiova ...

pralea_patarlagele
pralea_patarlagele  •  02 Octombrie 2010, 20:52

CONTINUARE total eronat golul a fost marcat in minutul 96 si 57 secunde deci tatarusanu cand arata cronometrul de la tv era minutul 92 si 23 de secunde si el era jos deci a tras de timp peste 2 minute schimbarea conform regulamentului 30 secunde si tragerea lui surdu de timp gol perfect valabil in timpul regulamentar deci nu suntem in romania sa fie steaua ajutata in europa sa vazut cat de mik este aceasta echipa si k acolo nu poate fi ajutata de arbitri FELICITARI ARBITRULUI POLONEZ PTR LECTIA

pralea_patarlagele  •  02 Octombrie 2010, 20:48

o rusine de articol mincinos in comentarile tv de pe gsptv se spune k au fost 18000mii spectatori o rusine de ziare cele din bucuresti Cu referire la meciul steaua napoli acei comentatorii de la postul pro tv sunt o rusine de comentatori spuneau ei k trebuie prelungit dupa cele 4 minute cu ink 3 k tatarusanu a stat 2 min si a fost si schimbarea si tragerea de timp a lui surdu de la jumatea terenului cand comentatorii respectivi strigau bravo surdu .Toti spun k golul lui napoli a fost in min 98

vasile_00
vasile_00  •  02 Octombrie 2010, 17:05

Nu stiu de ce nu-si scrie singur ziarele daca oricum da comanda sa se scrie ce vrea el. AUzi hent la Iulica!!! Daca cineva a dat cu mana acolo a fost fundasul Clujului iar Niculescu a facut 5simulari doar in primul sfert de ora si din cate stiu eu trebuie doar doua pt eliminare!!!

radmih
radmih  •  02 Octombrie 2010, 13:55

Unde-i l@b@rul de ucjn care dadea niste scoruri aiurea pe aici?Nu mai are curaj sa intre,nesimtitul dreacu'?In rest salut suporterii de bun simt din Cluj.

radmih
radmih  •  02 Octombrie 2010, 13:51

Sustin si eu ideea ca acest ziar este aservit stanei,greu gasesti un articol cu alte echipe decat stana,rusine,imi bag piciorul in el de cont, mai bine nu mai intru,inca odata rusine!

ineedanick
ineedanick  •  02 Octombrie 2010, 12:58

domnule marian lazar...dvs.a-ti vazut meciul?....daca da....trebuie sa va schimbati meseria...nu aveti treaba cu fotbalul...daca totusi aveti idee despre fotbal e garv...pt ca insaeamna ca nu sunteti obiectiv asa cum trebuie sa fie un jurnalist...a fost hent la iulica daca si numai daca dvs. sunteti orb...multa sanatate ca prostia si rautatea va definesc ca jurnalisti...