Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar ce a urmat este incredibil
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
PANA NUI DA JOS CINEVA PE BURLEANU SI ACOLITII SAI ;NISTE PENALI ;CARE HABAR NAU DE FOTBAL,DAR AU EXPERIENTA SA FURE SI SASI BATA JOC DE GENERATIA DE AUR..SI NOI IN LOC SA LUAM POZITIE DISCUTAM SI CU ASTA BASTA.PACAT CA RADOI MUTU SAU DUS ACOLO SI AU FOST CUMPARATI;VAI DE CAPUL LOR, nam crezut in viata mea ca o sa vad in direct bataia de joc a lui BURLEANU la ADRESA LUI LUCESCU ,LUPESCU,CHIVUSI TOATA GENERATIA CARE MA FACUT FERICIT , UN NIMENI IN FOTBAL UN SECURIST....CUM DOAMNE NEAM ALES CU NISTE TICALOSI I FRUNTEA FRF CARE SANT ORI CE NUMAI OAMENI DE FOTBAL NU? SOICHITA ESTI UN GUNOI,,NEMERNICULE..
Este greu sa faci ceva în România. FRF în loc sa oblige sa facem un campionat u21 în care sa creștem copii suntem obligați sa facem de femei. Bai dar o sa ne uităm la femei cum joaca non-stop. Hai sa facem sportul cu bărbați sa meargă cât de cât, și nu mai stricați treaba. Vreți echipe feminine FRF? Faceți din bani voștri, vreți naționala sa aibe de unde alege, faceți un campionat U21 unde sa poată juca cești copii. Nu forțați cluburile sa ii bage ca asa vreți voi. Faceți dracu ceva, ca am ajuns de rasul lumi la fotbal, nu asta este soluția sa aibă 2 jucători U21 și să-i distrugă moral când ii scoate. Lăsați copii sa joace unde sunt doriți, în liga a 2-a, la echipe mai mici. Tot aud de națională, frate și când jucam cu un puști ne bate de unul singur. FRF trebuie sa aibe profesioniști nu inculți care înjura antrenori, nu pe aburleqnu care este depășit. Și totuși ăștia din fotbal l-au ales, probabil își și merita soarta
***. Sincer eu nu vad cum ma obligi pe mine ca privat sa țin ce vreau ei în echipă. Ținem pentru naționala mica și ne trezim ca nu sunt băgați în seama, și defapt care dracu este faza cu 2 jucători jub? Pai de ce nu s-a format un compionqt u21 și nu unul feminin. Nu vedeți ca și voi ca și cei de la FRF aveți boala romanului. Adică prostia. Sincer nu-mi place Cîrțu, dar acuma chiar este ceva serios. Echipele au probleme cu jucătorii cu aceasta pandemie, lasă-i dracu sa joace cu ce vor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
v-ati uitat oare toti astia care comentati pe aici la alte campionate? oare de ce nu e o asa regula (U21) in Anglia, Spania, Germania, Italia, Franta, etc.? Daca era o regula asa minunata de ce oare nu se aplica si in alte campionate? Aud? Oare de ce Ansu Fati nu are nevoie de o asa regula? De ce Alphonso Davis nu are nevoie de o asa regula? Si sint multi altii tot asa care nu au nevoie de nici o regula. E o regula proasta care trebuie desfiintata imediat. La fel trebuie desfiintat si chestia cu play-off si play-out. Ati vazut voi asa ceva in Anglia, Franta, Germania, Spania, Italia, etc.? Daca era ceva bun o aplicau si aia.
Pai are dreptate omul. Nu poți să-l lași pe Cirtu sa vorbească prea mult ca amețește. Cum se mai întoarce la Dăbuleni după aceea?
Nea Cirtule, noroc ca nu se iau deciziile la Dăbuleni. Pai tu nu vezi și nu înțelegi nimic niciodată. Sa fie vreo coincidenta ?
Ca sa devină valoroși inteligentule!
Neamul prost rămâne neam prost. Prazarul se crede la bal unde clubul pe care îl reprezinta se crede regină în fapt fiind doar urata și proasta satului.
Te bucurai când Steaua avea 15 cu covid și rata calificarea în EL. Urâtă specie ești cârțule. Ți-aș zice de-alea grele dar le taie ăștia.
Urat se aude sCartu-itul de praz dinspre clona politruca din Craiova, craiolguta! Pai Creșteți jucatori tineri ca asta era tradiția Universității, dar voi nu aveți absolut nicio legătura cu campioana unei mari iubiri! Steaua a luptat cu FRF di cu TAS ul pt a elimina regula U21 dar craiolguta și alții au tăcut și au mers pe burta sa nu l sufere pe burleanu! Acum Steaua a jucat ultimul meci cu 4 U21 in formula de start și su mai intrat 3 pe parcurs deci 7 in total, cu coman și Olaru indisponibili! Așa ca ciocul mic sCartule și creșteti fotbaliști nu transferați ...mamuți!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.