Alte știri din fotbal
Iată vârful misterios transferat de Dinamo! Sâmbătă a avut meci și a dat pasă de gol + reprezintă una dintre cele mai slabe naționale din lume
10
Pe ce stadion se joacă Dinamo - Universitatea Craiova, primul derby din noul sezon
0
Incertitudinea a ajuns la cote maxime la Hermannstadt
2
Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Canadei și-a îndreptat atenția către jucători: „Băieți, gândiți-vă la asta!”
0
Mutu și Stelea s-au pus de acord după prima „șaisprezecime” de la Mondial
0
S-au calificat ÎN PREMIERĂ în optimile unui Campionat Mondial! Africa de Sud - Canada, decis de un gol marcat în prelungiri
7
Canada e prima care pățește acest lucru la un Campionat Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
E desigur un articol anti Universitatea. Dar daca stam si judecam cat mai la rece, anul trecut erau 2 mari motive pentru care jucatorii alergau ca nebunii si tot degeaba. Unu: apararea era varza tocata si oricine vroia dadea gol. Cu tot efortul depus. Numarul doi: "Golici" s-a accidentat si mijlocasii dadeau mingi spre atacanti care nu erau "la inaltime". Papura e pe cale sa rezolve problema defensivei, dar un varf adevarat tot nu avem. Fortes? Fara suparare si fara balet fara minge in careu, pentru a spera la varful clasamentului, nu trebuie sa ne punem speranta numai in golurile lui Mateiu si Bancu. Vrem din nou un numarul 9!!! Adevarat! Un Cami! Hai Craiova!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ivanov nu e nou venit? Omul mi se pare noul motor al echipei! Dar da, e prea puțin! Așteptam revenirile lui Koljic și Mihăilă ca pe ziua de salariu...plus aducerea unui nou stopper de valoare!
Sincer sa va zic, singura “presa” pe care o cunoastem este operata din bucuresti. Telekom, digi, look, absolut toate din bucuresti. Pana si Dinamo are parte de mai multe articole, de asemenea viitorul. Cred ca se incearca un fel de concurenta intre regiuni in genul madrid-barcelona fiindca la craiova se cauta numai scandalul (vezi petarda cu honved, in jur de 10 articole, probabil nici macar cat restul sezonului adunat) dar daca bate steaua alashkert cu 3-0 “e extraordinar” “magistral”. Craiova bate Sabail 3-2 “craiova a jucat bine dar imediat incepe meciul fcsb si avem multe de discutat”
Le este teamă la GSP că dacă si anul acesta fcfcsebe pierde iarăşi campionatul în mod traditional, se desfintează !!! Fac tot ce este posibil ca sa destabilizeze CFR si Craiova pentru moment.... La Hagi nu stiu ce sa facă, că de pace parte din Omenie...
Numai gura de olteni.Le-a construit guvernarea m ui sta si mafioata psd stadion nou pe care nici nu il merita si fac de râs țara asta in europa atat sportiv cat si extra sportiv. Cam si cfr si fcsb sunt slabe insa la Craiova e fudulie maxima. Macar taceți naibii din gura, ca nu meritați nici locul 10 in camionatul asta amarât. Rusine
Aceiasi problema ca la fcsb. lipsa antrenor. Degeaba ai lot bun daca pe banca stau secunzi ,cei fara licenta sau alti "priceputi". Daca vrei rezultate mai cheltuie un pic si cu un antrenor cu ceva in cv.
Un post TV care "vânează" și cea mai mică flamură roș-albastră pe stadionul din Pitești (sau din Orhei), a găsit potrivit ca din reprezentația "leuților" să arate doar un grup de copii care (chiar) nu păreau a fi de la vreo școală sportivă și (de ce?) au mai prezentat din Fan Zone din afara stadionului doar bannerul cu "UEFA = Mafia"... O sesizare anonimă nu or fi trimis la "UEFA"? "Fairplay" în manieră gigistă...
Si tu tot "fara_speranta".
Corect comentariul tau. As mI remarca fervoarea cu care absolut toata presa din Romania a mediatizat si exagerat (departe de mine de a spune ca nu a fost un eveniment grav si reprobabil) evenimentul cu petarda. Ziaristii romani mi s-au parut cei mai vehementi, chiar suparati ca Universitate Craiova a fost sanctionata mai putin aspru decat se asteptau ei (cred ca scumpii nostrii ziaristi sperau la o excludere). Trecand peste asta, trebuie sa recunoastem ca avem un lot subtire si un antrenor slabut. Deci, articolul este pertinent, desi nepotrivita aceasta grija a ziaristilor vis-a-vis de Universitatea Craiova.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.