Alte știri din fotbal
Gigi Becali trebuie să plătească un milion de euro pentru fotbalistul dorit!
0
Marius Baciu a făcut marele anunț pentru fanii FCSB: „Suntem în negocieri avansate”
2
Eddy Gnahore a dezvăluit de ce a ales să semneze cu FCSB: „Îi înțeleg pe fanii lui Dinamo”
7
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
1
Știri din fotbal internațional
Cel mai vârstnic jucător de la Mondialul din 2026 și-a anunțat retragerea
0
Scandal uriaș după Argentina - Anglia! Se cere excluderea jucătorilor Argentinei din finala Campionatului Mondial
0
Câte driblinguri a reușit Lionel Messi în semifinala cu Anglia
0
Arsenal a rezolvat primul transfer al verii! 40 de milioane de euro pentru înlocuitorul lui Trossard
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
Pai CFR-ul are suporteri ?? La voi in tribuna la un meci se aude un zgomot asemanator unei sali de la biblioteca judeteana !! Voi nu aveti suporteri, voi aveti in tribune (mult prea mari pt echipa asta) doar niste privitori de fotbal. Si cand pierdeti si cand castigati, atmosfera e totuna :)) Nu compara CFR-ul cu Craiova la capitolul asta, pt ca sunteti in liga 4 pe langa noi !!
Cati suporteri are CFR? 500-1000?
O victorie dezamăgitoare, o alifie care ameliorează durerea, dar nu vindecă boala! Dacă nu schimbă ritmul, dacă nu-și pune apărare, dacă nu leagă compartimentele între ele, titlul, la care visează Don Piți, rămâne o trâmbiță, o goarnă în van.
Craiova, echipa cu cei mai infocati si mai numerosi suporteri! Mai lasati in ceva aburelile astea... Eu n-am vazut in viata mea pe jucatorii CFR-ului huiduiti de propriii suporteri. Nici dupa vreo infrangere.
Corect. Vatajelu , Bancu cea mai buna parte stânga din liga 1
slab campionat ne facem de ris in Preliminarii la anul fotbal second hand doar starurile de sute de miliioane ale ciobanului zburda intre jaloane cu asta a ramas fotbalul romanesc
UIte-l pe Bancu, e liber, primește mingea pe stânga, face câțiva pași, încetinește ritmul până vin doi adversari lângă el și se gândește s-o paseze..., ha, ha, ha - la adversar! Acum vezi, dle Contra, de ce ai pierdut calificarea? Bulevardul Bancu!
Văd o echipă care joacă miuța la încălzire înainte de de a începe jocul. Oare a început jocul? Echipa doarme, Pițurcă doarme, Voluntariul marchează, Mititelu exultă! Don Piți, încăpățânarea s-ar putea să te coste. Lasă măi omule banda stângă cu Vătăjelu și Bancu! Nu vezi că Bancu n-are legătură cu ce înseamnă a juca în apărare? Unde-i nervul acela al unei echipe cu pretenții?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.