Alte știri din fotbal
De la Slatina, Claudiu Niculescu a numit principala favorită la titlu în Superliga: „E bună rău de tot”
0
Uluitor! Raul Opruț nu ar fi trebuit să marcheze la Sibiu, însă a făcut-o de două ori
0
Giani Kiriță crede că lui Dinamo îi mai lipsește un lucru pentru a deveni campioană: „Ar fi fost bine să se întâmple asta”
0
Ionuț Lupescu e sigur: „Dinamo nu mai are nevoie de nimic ca să lupte la titlu” + Dorință pentru play-off: „Fără FCSB și CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
„Coșmarul” Craiovei a „spart” banca de ziua soției! » 300.000 de euro pentru cel mai nou bolid
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
daca soarta titlului va fi influentata de arbitraj eu zic ca da.arbitrajul romanesc lasa de dorit in multe privinte ,nu se poate spune cu certitudine daca intentionat sau nu, dar cert este ca unele echipe sunt defavorizate.favorul vine de cele mai multe ori din partea tusierului,care decide daca a fost ofsaid sa nu.
Ce intrebare puneti si voi...CFR a fost "favorizata in 60% dintre partide , si in finale de Cupa...chiar mai trebuia sa puneti intrebarea asta? M. Sandu sa suparat pentru o greseala de arbitraj care favoriza Steaua... In aceeasi etapa CFR a fost favorizata, in etapa trecuta CFR a fost favorizata...M. Sandu !...unde erai sai infierezi cu mania ta proletara?
Totul depinde de cum vor fi actionate butoanele. Cel mai versat la acest capitol ramane tot Borcica si-a lui gasca. Cred ca lui JIJI nu-i mai arde de alte ventuale intalniri la DNA. Ceilalti "sefi" latra mult dar nu musca. Frica pazeste pepenii.
Simpatic sondaj! Acum vreo doua ore, CFR Cluj avea cam 4.400 de voturi. Acum o ora avea 3900 voturi. Acum are vreo 3600!?! Matematica miticeasca?!?
Bineanteles ca steaua va castiga campionatul, s-a vazut deja cum a inceput, este cea mai puternica din mai multe puncte de vedere.Oricum este spre multumirea gsp(steaua e echipa redactiei), daca tot veni vorba poate va osteniti si voi sa treceti Dinamo pe locul 1 asa cum a intocmit TOATA lumea clasamentul la zi(nu are mare importanta dar va demonstreaza amatorismul)
vrei sa faci performanta cu fotbalul in romania "trebuie sa ai bani" nu sa investesti sa dai la arbitri...k in echipa nu trebuie poti sa ai o echipa de ciobani si tot castiga campionatul la noi:))....foarte frumos fortele tari ale romaniei
campionatul se decide in contul careia vor fi mai multi bani asta intre cfr si steaua pt k sunt cei mai mari spaari din toate timpurile hotii romaniei ......cum vreti sa jucam in europa cu arbitri? acolo nu merge k la noi ai dat VALIZA si gata.....
traesc in spaña de 12 ani nu pierd nici un meci televizad de primera dar va spun ca greseli de albitraj si foarte mari se fac si aiciiar presedinti de cluburi sau fani nu contesta albitrajul lucrul bun este ca dupa o eroare ca a lu onicas comisiea de albitri lar suspenda imedieat,astai motivu de nu se greseste in alte parti ca la noi de teama sanctiunilor onicas cu siguranta va albitra in etapa viitoara deci rusinos din partea comisiilor de albitri ei sunt vinovat
DACA AVEAM JUSTITIE CORECTA BECALI AR FI FOST LA PUSCARIE .SI PENESCU NU AR FI FOST ELIBERAT DUPA CITEVA LUNI .APROPO CAZUL VALIZA ? DNA CE FACI DORMI?
a-l juca), se împiedică de acesta şi arbitrul fluieră penalty. Butoanele poartă amprentă de capitală, amprentă finisată după 55 de ani de experienţă ministerială (a "internelor" şi al "apărării").
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.