Alte știri din fotbal
Ei sunt preferații lui Filipe Coelho » Antrenorul campioanei face echipa în funcție de patru fotbaliști
0
Universitatea Craiova și ceasul rău care sună periculos de devreme » De ce primește gol atât de repede
0
Hagi a avut dreptate! Pe cine indica „Regele”, acum trei ani, drept viitoarea revelație a Superligii
0
A picat transferul de la FCSB! Gigi Becali a oferit ultimele detalii: „Crezi că ăia sunt idioți?”
0
Știri din fotbal internațional
Campionul european a rupt tăcerea după ce a semnat cu noua echipă: „Sunt fluierat pe toate stadioanele”
0
Europenii, asiaticii și nord-americanii s-au unit împotriva lui Gianni Infantino: „Înșelăciune! Crede că fotbalul îi dă socoteală, nu invers”
0
Mourinho îl „înțeapă” pe Guardiola: „Asta-i slăbiciune!”
0
Bani grei pentru supraviețuire! Peste 260 de milioane € cheltuite de nou-promovatele în Premier League: pe cine au adus
0
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
11
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
8
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Un tânăr a escaladat stâncile din Munții Banatului în papuci și pantaloni ...
Libertatea
A parcurs aproape 700 de kilometri pe Via Transilvanica și s-a oprit. ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Centrala nucleară de la Cernavodă, construită catastrofal la indicațiile ...
Libertatea
va tot scremeti sa spalati shtoaia si pe becali, incercand sa aruncati cu noroi in altii. bah, terminatilor! singurii dovediti pana acum sunt cei din gasca lui becali. ocupati-va de astia nu de ce va inchipuiti voi. fara valize vad ca plutesc pe undeva pe la mijlocul clasamentului. aveti cumva grija sa se se inece?
Alo, DNA! Dinamo, Borcea, conducerile FRF si LPF au "scutire" de la cercetare? Cumva "echipa Ministerului de Interne"(Dinamo) are "protectie"? 2 si-un 1/4 asculta selectiv cluburile de fotbal? Cumva Dinamo si CFR Cluj sunt intangibile?
O sa iesiti voi campioni prin 2015 in cel mai fericit caz... pana atunci luati niste pauze... numai anul asta ati castigat cu arbitrii cel putin 12 puncte... Nu are rost sa le insir aici, dar oricand pot da detalii...
steaua nu e universul nimanui mah, poate doar al mafiotilor si al liu becali, spagar, brichetar , universul valizelor si al spagilor. daca nu era comisia aia erati retrogratai azi, ar trebui sa mergeti sa faceti pelerinaj in fata comisiei o data pe saptamana sambata si miercuri sa faceti pelerinaj la CCA ca si aia v-au scapat de zeci de etape de suspendare. p.s. au auzit ca fantastica echipa steaua acuza socul posttraumatic si nu vrea sa joace la buzau. :)))) asteptati valiza de la bucures
steaua nu e universul nimanui mah, poate doar al mafiotilor si al liu becali, spagar, brichetar , universul valizelor si al spagilor. daca nu era comisia aia erati retrogratai azi, ar trebui sa mergeti sa faceti pelerinaj in fata comisiei o data pe saptamana sambata si miercuri sa faceti pelerinaj la CCA ca si aia v-au scapat de zeci de etape de suspendare. p.s. au auzit ca fantastica echipa steaua acuza socul posttraumatic si nu vrea sa joace la buzau. :)))) asteptati valiza de la bucures
Ba ce destepti sunteti voi,gata,a-ti si gasit motive;a-ti cautat mult?Borcea a spus ca,asa cum Serea a fost scos din arbitraj pt.un penalty neacordat(Tudor are zeci de penaltyuri imaginare si n-a mai patit nimic),la fel sa se procedeze si cu balaj si cu toti cei care gresesc in acest fel.Daca este un lucru absurd,la fel de absurda este si excluderea lui Serea,la tipetele isterice ale lui Porumboiu,care se pare ca le stie pe toate,pe toate de pe centura.Tudor a dat cadou 2-3 goluri Stelei.Sstt!
borcea asta e nebun, e un mafiot incredibil, pe el nimeni nu il aresteaza? hai sa fim seriosi, e clar ca dinamo e avantajata de arbitri, el nu apare in scandalurile de coruptie, tamas a primit doar o etapa de suspendare, si multe altele pe care le vede si un om de rand. asa ca...s p- borcea direct din baia mare. cauta alt arbitru, ca balaj e prea bun pt tine :) FORZA STEAUA
se apropie latzul d-le Purcea!
bah terminatule, nu ne mai plictisi cu echipa asta de cacat (dinamo). sa vorbesti de performante in europa cand va avea echipa asta spurcata asa ceva, adica niciodata. pana una alta cei mai tari jucatori de la dinamo sunt i. serea, t. lajos, s. corpodean, daniel cernat...etc. numai ca in europa nu prea au ce sa faca, bai elfsborg
mai lasati balacerelile pe forum si asteptati mai bine meciul steaua - dinamo; apoi vom vedea ce mai este de spus
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.