Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
sunt dinamovist de la 6 ani si am 43 acum .totdeauna i-am sustinut dar trebuie sa ne gindim ca suporteii fac eforturi sa plateasca un bilet de 3-5 euro(si cred ca au facut o gaura in apa), dar nu pot intelege cum altii le reproseaza lui borcea ,badea care baga milioane euro in echipa fara garantii.atunci sa fim sinceri ,capul sus.
Deci, ati inteles!? Daca adversarul va fauleatza vreun coleg, sariti toti pe el si o faceti ca la puscarie. Dati toti cu ciobu in el, pana ramane fara sange. ”Il terminati pe loc”. Si se mai mira Mititica de ce sunt suporterii violenti. Nu-l vezi, bre si pe Purcica, sa-l suspenzi si pe el cateva etape, sa nu mai faca declaratii de-astea agresive.
foarte tare...
nu am auzit niciodata ca o echipa sa piarda un campionat din cauza suporterilor...un meci da , dar un campionat niciodata....terminatul asta nu mai stie ce sa zica ca sa se scoata el care este cel mai mare vinovat pentru ce a ajuns dinamo...
Dar din pricina ta si a lui Badea ne facem an de an de bafta in Europa! Nu vezi ce echipa subtire are Dinamo? Nu vezi ca Moti da in mingie numai cu latul si-i e frica de ea de parca ar fi o bomba atomica? Ca sa-l aduceti pe Luchin v-ati chinuit 9 luni. Pai in 9 luni se fac alte lucruri mai ca lumea! Unde sint banii din Italia luati pe Torje? Sint programati pt. luna de miere? Cit despre nedinamovistii care se pronunta aici, cel putin Dinamo nu e condusa de un clan de ciobani inculti si needucati!
Un nesimtit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
auzi Borceo, sa-ti moara la intrare iar Alinuta sa te insele cu Cristea!
Pai cu cine mmm sa atace cand nu i-ai adus jucatori cu Munteanu,Danciulescu si M. Niculae?!??!
Cum este posibil ca pe stadionul Ministerului de interne sa se intre cu atatea petarde,tore si fumigene?Firma de paza ce face?Amenda pe care o va primi clubul ar trebui platita de catre firma de paza,iar huliganii care au facut asta ar trebui arestati si condamnati de la cel putin 6 luni in sus cu executare.
pai asa este,rapidul in 10 i-a tinut piept lui dinamo,se vede ce valoare are dinamo,castiga doar in meciurile cu echipe mai slab cotate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.