Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cum am zis cu cateva zile in urma la un articol cu "99% Luchin la Dinamo" am zis ca e clar ca nu mai ajunge la echipa:)) se pare ca am avut dreptate =)
dolha trebuie sa astepte pana dupa nunta,asa face borcica bani sa-l plateasca:)))
Lasati-ma odata cu Luchin pai timisoara a luat goluri aproape cat noi aproape in fiecare meci erau condusi si noroc cu zicu ca marca si ii scotea pe final, decat sa luam fundasi de la craiova si timisoara mai bine nu luam deloc. Eu sunt sigur ca Dinamo va juca mult mai bine sezonul asta pentru ca jucatorii se cunosc bine si se vede in joc cand o echipa are un prim 11 batut in cuie cu care joaca meci de meci.
uite cum stati si va plangeti de mila singuri in, intuneric. parca zici ca intentionat pun astia articole despre dinamo dupa ce pleaca lumea la culcare sa puteti plange in liniste. nu ma deranjeaza asta si sincer nici nu v'as fi deranjat nici pe voi din momentul de reculegere, insa vreau sa profit de ocazie si sa spun un lucru: in timpul zilei comentati orice subiect legat de steaua, radeti va bateti joc etc. tot spuneti ca sunt tepe transferurile stelei etc. atunci ce facem,numai transferam nimic sa nu cumva sa luam tepe? teapa ne teapa macar incercam nu? macar nebunu,oieru,handicapatu asta de becali transfera! la voi pana se hotarasc bossi ai ia altii precum astra si mai nou vaslui.
Borcea, de vreo saptamana te tot bati cu pumnii in piept ca pui tu bani. Se vede. L-ai adus pe Dorel Stoica si cred ca are cel mai mic salariu. Inainte era imposibil ca vreun jucator sa aleaga U. Cluj, Astra, Vaslui in loc de Dinamo, voi actionarii ati facut ca multe sa fie posibile. New Dinamo o sa fie atunci cand incompetenta voastra va disparea, iar Fecali se vor muta la 2 metrii sub pamant! Forzza Dinamo, dar viitorul nu suna prea bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.