FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMOVISTI.RO

Pulhac: "Eu vreau să rămîn la Dinamo şi să iau titlul!"

Articol de GSP - Publicat marti, 16 decembrie 2008 00:00

Prezent azi la sărbătoarea organizată de clubul Dinamo, alături de Niculescu, Dănciulescu şi Ropotan, care i-au premiat pe juniorii clubului, Cristi Pulhac a mărturisit care este dorinţa sa de Crăciun: ca Dinamo să nu renunţe la el

"Am avut un an cît de cît bun, sper ca în 2009 să fie mai bine. Sînt OK acum, dar au fost probleme pe care lumea le-a înţeles greşit. Eu vreau să continuu la Dinamo, a fost o perioadă grea. Mă bucur că sîntem pe primul loc, vreau să terminăm tot aici. Merge bine recuperarea mea, dar tot mai am de stat vreo 3-4 luni. Nici de Sărbători nu fac nimic, doar recuperare, ca să mă fac bine. Îmi doresc să am sănătate în 2009 şi să iau titlul cu Dinamo", a zis Cristi Pulhac.

Citeşte mai multe ştiri pe dinamovisti.ro

Prezent azi la sărbătoarea organizată de clubul Dinamo, alături de Niculescu, Dănciulescu şi Ropotan, care i-au premiat pe juniorii clubului, Cristi Pulhac a mărturisit care este dorinţa sa de Crăciun: ca Dinamo să nu renunţe la el

"Am avut un an cît de cît bun, sper ca în 2009 să fie mai bine. Sînt OK acum, dar au fost probleme pe care lumea le-a înţeles greşit. Eu vreau să continuu la Dinamo, a fost o perioadă grea. Mă bucur că sîntem pe primul loc, vreau să terminăm tot aici. Merge bine recuperarea mea, dar tot mai am de stat vreo 3-4 luni. Nici de Sărbători nu fac nimic, doar recuperare, ca să mă fac bine. Îmi doresc să am sănătate în 2009 şi să iau titlul cu Dinamo", a zis Cristi Pulhac.

Citeşte mai multe ştiri pe dinamovisti.ro

Citește și:
La 30 de kilometri de impunătorul AT&T Stadium, reporterii GSP au găsit „X-urile” care marchează momentul de cotitură al SUA
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
La 30 de kilometri de impunătorul AT&T Stadium, reporterii GSP au găsit „X-urile” care marchează momentul de cotitură al SUA
Mesajul lăsat de iranieni în vestiarul din Los Angeles
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Mesajul lăsat de iranieni în vestiarul din Los Angeles
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Superliga
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (13)
 •  16 Decembrie 2008, 17:12

Refren (2x) Forza steaua Forza steaua ale ale Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steaua e fermecata Echipa noastra kalificata (Forza steaua hey forza steau hey forza manele) Azi am demonstat k suntem o valoare Si k altii nu`s in stare Ne mandrim c ei cum nu se poate Au picioare fermecate Toti am kastigat sa kastige razboiu Echipa lu Olaroiu Ku Gigi Becali,Lacatusi,Meme Stoica Sa cucerim Europa Refren(2x) Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steau

 •  16 Decembrie 2008, 16:57

hai toti baietii cu mine..."forza steaua e...forza steaua e...foooorza manele"...cum era versul cristi? ...."steaua este numai una"?

 •  16 Decembrie 2008, 16:31

Este dinamovist adevarat care isi da sufletul pe teren ar fii mare pacat sa plece de la dinamo, chiar daca a gresit ar trebui sa-i acorde a doua sansa.

Vezi toate comentariile (13)
Comentează
Close