Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
dupa parerea mea asta e atitudinea taranului care a dat de bani ... arunca cu ei in stanga si in dreapta la lautari .. sa se simta bine .. si pe urma uita ca mai are si responsabilitati....
avea voie sa se duca la petrecere pt ca a avut 1 zi libera,in ziua libera sa dus la petrecere dar problema e ca a baut
cel putin si-a dat seama ca a gresit.Sa-l iertam si sa incercam sa facem din el fotbalistul de alta data.
La tanase de vina este creierul, iar la roamani, cei 7ani de acasa si educatia din scoala !
sper ca ,in meciul cu Inter sa dea un hatt-rick :) si de acum inainte sa nu mai mearga in nici un club :D
speram sa te vedem cat mai des prin carciumi!!
Daaaaaa,l-a "durut",cum sa nu...Unde? In F,U,N,D...Uita repede...
ce caraghiosi astia de la steaua may fratilor voi chiar crede-ti ca se va schimba marele tanase ? hai sa fim seriosi ,asta asa o sa fie mereu ,si cealalta vedeta dayro-columbianul la fel a spus si ce drak a facut ?nimic.ce naivi sunt unii cu schimbarile astea .tanase este un alcolist si asa va ramane dak avea 2 coa1e se punea pe treaba fara sa spuna nimic nu scoatea alcolul pe ochi stai sa vezi cand o sa-si gaseasca parachuta aia a lui alt sponsor ce-o sa iasa .
saracule, circul e la voi in G H E N A, unde ciobanu' face ce vrea cu voi. La tine nu vor veni sarbatorile mizerie stelista ce esti, pt ca ai sufletul negru si miroase a branza de oaie. In groapa de care vorbesti tu, ati suppt-o anul trecut in ZIUA DREPTATII. Retardule.
elibereaza-te de angoase , suna-l pe tamas si faceti turul club-urilor ca tot vin sarbatorile , dupa care sa va indreptati inspre groapa dinamovista ca acolo e loc de mare CIRC de ani si ani)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.