Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, marcat de decesul lui Nae Ungureanu: „Trebuie să procesez toate astea”
0
Nicolae Negrilă, devastat de pierderea bunului său prieten: „Plâng, bă, tată. A murit Nae”
0
Tragedie în fotbalul oltean » A murit Nae Ungureanu, unul dintre cei mai iubiți componenți ai „Craiovei Maxima”
3
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
2
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a scos pe Enzo Fernandez din lot: „A fost decizia mea și a clubului” » Ce spune un jurnalist argentinian
0
Antrenorul lui Trabzonspor și-a dat demisia după umilința din Europa League, clubul i-a refuzat-o!
0
UEFA a elucidat scandalul imens din Liga Campionilor, cu Istvan Kovacs în prim plan » Răspunsul primit de Barcelona
0
Incredibil cine a eliminat-o pe Universitatea Craiova!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Ai aparut? Imi era teama sa nu fi patit ceva ca e meci cu cfr. M am liniștit. *** asta e clar, pe deasupra si lefter. Ti ai luat bilet la Târgoviște? Ai timp, hai pa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Covid? Cum sa ti pui asa nick? Din start esti urat de toți. Hai *** ca esti plictisitor! Vezi amicale in B, pana la desfiintare! Spor in toate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În faliment au băgat o burtoși de generali, super management si tras bani. Prostul de ciobi a vrut sa iasa in fata. Asa s a intalnit cererea cu oferta. Fraierul de ciobandante a luat de buna ce a primit. Dar fraierul a scos bani din buzunar, Generali au bagat. Multi nu il inghitim , dar fotbalul fara bani nu merge, si asta a bagat. Vezi Dinamo, rapid, prun ce au trecut? Asa cum e el ***, nu am avut astfel de probleme. Oricum, in 10 aninae duce. Forza Steaua, castigam cu cefere !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot pe acte sunteți în L2, la UEFA nu sunteți. Amicale în L2 jucați, tot pe acte, nu? Mai lasă ti ne cu figurile astea de intelectuali, ca nu suntem toți prosti. Iar cata cultura am văzut la voi în ultima vreme, mulți nu trec evaluarea națională.
Tot pe acte sunteți în L2, la UEFA nu sunteți. Amicale în L2 jucați, tot pe acte, nu? Mai lasă ti ne cu figurile astea de intelectuali, ca nu suntem toți prosti. Iar cata cultura am văzut la voi în ultima vreme, mulți nu trec evaluarea națională.
Nu se cheamă fcsb ci fc fcsb, asa scrie pe actele lor , e înființată în 2003 și are culorile galben albastru, asa e înscrisă, deci nu are cum sa fie Steaua veci, dar mass media alimentează minciuna . Altfel se pierde interesul pt liga 1 care deja e la pământ.
deci nici opinia lui lacatus nu poate fi luata in considerare. multumesc. tu trebuie sa intelegi un lucru,clona fc r nu este rapid si nu a fost niciodata. rapid s-a desfiintat definitivi si irevocabil in 2016. si tu stii asta.
Amice, nu a cumpărat jucătorii cu 4 mil de dolari. Asta e versiunea lui . Nu mai luați de bun ce spune Gigi Valiza. Când procesele aflate pe rol vor avea decizii definitive se va afla cardasia dintre el și V Paunescu, în sensul ca fariseul venetic îl împrumuta pe Paunescu și nu societatea non profit FC Steaua București. Societatea fcsb a fost creata în urma unui abuz în care mușchii si cefele late au avut un rol important. Apoi, înscrierea acestei societăți în liga I de către Mitica a consfințit pocinogul.
De unde naiba a scos procentul asta?! Conform INS, date oficiale, populatia rurala in Romania este in jur dee 44%, nu 90%...
Amice, dar tu vrei ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.