Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
1
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
inca putin si incepe rejudecarea,recuperam sigla si marca si revine totul la normal.
Steaua conteaza tocmai cel mai mult la alte sporturi. Sunt sporturi la care Steaua are an de an performante la nivel international, dar pe voi va doare de fotbalul mizerabil din Romania. De asta vom ajunge sa ne batem cu Gibraltar. Voi oricum nu puteti sa va numiti stelisti, cand de fapt nu aveti treaba cu nimic din clubul Steaua. Voi sustinand o echipa precum FCSB doar sustineti si legitimati combinatiile si ilegalitatile pe care multi le fac cu statul. Iar ei vor continua sa faca asta, atata timp cat *** la infractori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua conteaza doar la fotbal pentru marea masa a suporterilor. si este in liga 1 din 1947 pana la sfarsitul lumii Steaua.
Se vede ca nu intelege ca Steaua este un club sportiv, mai mult decat fotbal.
exact,adevarul o sa invinga si rezolvam problema asta cu sigla si marca,care revine la Steaua din liga 1 cum este normal. multimea decide. asa o sa fie si acum. Steaua este doar in liga 1 din 1947 si pana la sfarsitul lumii.
Din pacate pentru voi, FCSB nu e si nu a fost Steaua niciodata. Daca unii au iesit din aceasta minciuna, voi astia multi, de frica, inca credeti minciuna. Dar mereu, adevarul va invinge.
scria pe intreg stadionul. nu te-ai uitat pe banner? tot stadionul a strigat asta.
Unde? Scria FCSB pe tabela de marcaj… Stii de ce scria FCSB?
daca ar fii asa nu exlucdeau campioana albaniei din europa acum cativa ani,chit ca federatia albaneza au spus ca nu s-a intamplat nimic.
pai am spus ca noi suntem Steaua si chiar noi suntem Steaua,s-a vazut si pe Ghencea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.