Alte știri din fotbal
Claudiu Niculescu a semnat pe un an și jumătate cu Unirea Slobozia!
6
A semnat! Ronaldo Deaconu s-a transferat la echipa care vrea să ia pe sus Liga 1 în sezonul viitor
1
Farul - Dinamo » Echipele de start: pe cine mizează Zicu și Kopic
3
Mesaj de mobilizare generală cu 50 de zile înainte de „iadul” de la Istanbul: „Putem trece oceanul!”
0
Știri din fotbal internațional
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Interviul ăsta trebuie lipit pe pereți la toate academiile de fotbal din România! Cine are discernământ să citească și să tragă învățămintele necesare!
A avut capul pe umeri degeaba ,el trebuia sa asculte de parinti.Acum e tarziu, sa sacrificat degeaba.
Cand Iosif Rotariu la aproape 60 de ani se antreneaza mai intens decat tine la aceiasi sala din Timisoara , nu cred ca mai este ceva de comentat. L am prins pe baiat de vreo 10 ori la sala, ceva cardio si abdomene. Alea putea sa le faca si acasa. Tamas are imagine de nspe mii de ori mai proasta si tot il vor echipe. La fiecare 6 luni acelasi smiorc. Problema lui este simpla, nu neaparat viata extrasportiva l-a tras in jos. A luat ochii ca la 16 ani arata de 20 de ani. Cand s-a maturizat s-a vazut diferenta de forta si de viteza intre el si ceilalti. Inca de cand l-am vazut la Liceul banatu la 16 ani am zis ca nu o sa ajunga mare , desi toti spuneau ca este cel mai bun junior ever. Era lent si facea pasii mari.
Îți dai seama cam care îți este valoarea atunci când ziaristul deschide interviul cu întrebarea: Ce faci, Cristi? Mai joci?
Daminuta, lasa boceala. Pune ghetutele in picioare, mai lasa din personalitate de jucator cu experienta, du-te la o echipa de liga I in foame de jucatori (Dinamo, Iasi, Hermanstadt etc) si fa ce stii mai bine:joaca fotbal de calitate. Dar, pentru asta, trebuie sa fii foarte serios - nu ca pana acum. Serios! Talentul apa nu se face. Ai 31 de ani si la ce fizic ai vreo 4-5 ani nu te scoate nimeni din primul 11. Evident, depinde de tine. Nu de anturaj, impresari, familie, copiii de mingi sau ca ploua afara. Doar de tine. Ca si pana acum, de altfel, dar nu stiai ce e aia viata. Acum ai in spate experienta si tot ceea ce spui ca ti-a daunat in cariera. Daca pentru tine relansarea inseamna o echipa din liga III-a la 31 de ani esti departe. Asa ca multa munca si revino in fotbalul vizibil. Mult succes!
cel mai usor sa dai vina pe altii.. auzi la el, a esuat pentru ca impresarii nu i-au zis ca e ora zece si sa se duca la somn ca a doua zi are antrenament.
Baiatul asta traieste in lumea lui !! Care milioane la semnatura ?? Imter l-a luat cand inca era tanar si a fost cumparat pentru echipa secunda !! Milan nu avea de ce sa-i plateasca vreo prima de instalare intrucat intra la pret intro afacere pe care Inter o facea cu Milan privind un jucator important !! Credeti ca specialistii de la Inter si Milan nu si-au dat seama de valoarea lui ?? S-au lamurit repede si au scapat tot atat de repede de el !!
Transferul de la Inter la Milan a fost doar *** între cele doua cluburi...Daminuta a picat la mijloc și Giovanni a facut-o benevol la reducere ;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.