Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
0
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Daaa bre,o sa retrogradeze ...apropos...astra ta mai iezixta bre ? Cind esti prost ar fi bine sa te abtii de la judecati de valoare...dar tu esti d'ala care a picat Pisa...adica d'ala ...***' !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E slabut Bergodi, dar ce antrenor de la noi nu e slab, atata timp cat echipa antrenata de Gigi Becali desi trasa in jos de incompetenta lui MM se bate an de an la titlu? Nu e rusinos pentru atatia asa zis antrenori?!
Bergodi are dreptate, Rapid le sta ca un ghimpe in ochi multora !
Dacă toți îți spun și văd că ești cel mai slab antrenor din istoria Rapidului, ridică mâna și pleacă și vei fi apreciat, nu ține de scaun cu orice preț! Până acum credeam că Mutu era cel mai slab antrenor, dar a avut mai multe puncte cu un lot clar mai slab! Bergodi a retrogradat Rapidul o dată, dacă ține de scaun poate o să o facă și a doua oară!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.