Știri din fotbal internațional
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League: Genoa ar urma să ceară 18 milioane de euro
0
Europa League revine! 9 meciuri se joacă ACUM » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Nu știu ce cauta Bergodi la Rapid !? Eu în locul lui chiar as pleca în secunda următoare! La FC Argeș la fel se întâmplă, ei nu aveau echipa și tot strigau Demisia la antrenor care culmea ia dus între primele echipe din campionat !? După ce a plecat Prepeliță ce sa vezi ,echipa si- a găsit locul adică în B ! Asa și cu Rapid și cu Sumudica lor , Lăsați-ne sa ne pregătim de liga campionilor ! Du - te Bergodi Du - te ,ca ăștia nu vad pădurea de copaci ! Dacă pleacă Bergodi va luptați în play out !
Vedeți, tot mai mulți se plâng ca se trage pt. o anumita echipa ( echipa fără nume și stadion) ! Deja este pe fata 90 % din presa este în slujba ciobanului ( asta este părerea mea și va rog sa- mi respectați dreptul la opinie ) ! Când deja doar în ultimele etape se vorbește de culisele fotbalului mai mult ca niciodată; vezi Sibiu,Maldarasan ,vezi Leo Grozavu ,vezi asa zise transferuri ,vezi arbitraje mai mult decât greșeli, vezi Coman ia cartonase când vrea ,vezi Olaru cu CFR a întrat la Terapie Intensiva accidentat doar 10 minute ,etc. etc. !? Noi le vedem și va vedem și le citim și intr- un final fotbalul va plăti, sa nu ne miram !? PS. Am mai scris de ce " invincibila " fcsb are doar 2 jucători la Națională și aceia joaca minute ca la box !?
Cea mai mare aberatie citita
Ce pretentii sa ai de la ziaristii-becalisti!? . In ultimul timp traiesc doar din barfe si scandaluri majoritatea ziaristilor ,asa ca nu merita bagati in seama, sunt penibili!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăștia de la Rapid întotdeauna au fost lași și au inventat conspirații, ca să-și justifice neputința și eșecurile "Singuri împotriva nouă înșine" ar fi un slogan mai potrivit.
Udrea, craitoiu, raureanu
Hai, plângi putin Bergodi. Îți sta bine. “Home Alone” in Giulesti. Oare cine e Joe Pesci…?
Domn'e,cum poate sa spuna asa ceva Don' Cristiano ? Pai uitati-va bre cit de corecti sunt astia de la gsp ! In clasament CFR este pe locul 3,dupa craiolgutza,desi, la celasi nr de puncte,CFR are golaveraj +3 fata de olteni,dar...e dupe ei muica !!
Aceasta e strategia Fcsb. A face omul sa renunțe cu ajutorul presei. De ce Fcsb e singura echipa din Superliga care are o persoana din conducere angajata și în Media? Oare alte cluburi nu pot propune oameni de nivelul lui MM? E adevărat ca alte echipe nu au nevoie de mila ca și Fcsb. Echipa fără identitate, croita pe modelul FC Olt Scornicești, Victoria București ( fost loc de munca a sfatuitorului D Dragomir) sau Flacăra Moreni. Pentru Rapid și alte cluburi , prioritar ar fi sa dezvolte un stil propriu de joc, antrenament, care sa producă jucători de 10-20 milioane în fiecare sezon ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.