Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Ok dar nici jurnalistul nu trebuie sa puna o intrebare de parca i-ar datora Bergodi bani.Trebuie sa inveti sa intrebi fara sa jignesti pentru ca nu vorbesti cu tovarasii tai la coltul blocului sau daca nu poti lasa-te de meseria asta.
E gafa celor de la Rapid că l-au angajat. Antrenor slab și caracter urat, stil Dică: incapabil să își recunoască neputința, tine cu dinții de scaun. Cred că nu îl va mai angaja nimeni, cu toată criza de antrenori de la noi.
Si ce realizari are el in B-ul italian?:))am scoala mai multa decat tine,te asigur,si daca nu am..tot gandesc mai mult decat tine,daca tu consideri ca asta e mare antrenor....
Si iata cum calmul Bergodi numai calm nu e..
Cum ar fi FCU - echipa lui Tândală în comparație cu U. Craiova Maxima. Nu că CSU - echipa lui Păcală ar fi mai brează.
Bergodi, un antrenor bun atata timp cat nu-si baga dracul coada (coada fiind raca dintre jucatori sau miorlaielile celor de pe la club). Ca l-au sabotat mi se pare evident, daca nu altfel macar nedandu-i o mana de ajutor prin sustinere in fata jucatorilor. Al naibii astia micii, ca sacalii, cand simt miros de cadavru dau tarcoale sperand la o reasezare a primului 11.
Cand iti dai calde cu randumb ajungi sa vorbesti ca el :))) "fc r" :))) spune postacul clonei mititeliene de pe ultimul loc cu un nr de fani mai mici ca Voluntari :))) cele mai bune glume se scriu singure! Sa inteleg ca nici tu nu stii sa numeri sau cat e diferenta procentuala dintre 7 si 9 bai randumb 2? :)))
Nu ca ar avea vreo importanta, dar sunt curios unde presteaza acest "ziarist"?
Tu nu ai ani de scoala cati a antrenat Bergodi in "B"-ul italian!
ei hai ca urmeaza meciurile cu FCSB pe care le castiga si se impaca ei, doar ca au spus adio titlului dar asta conteaza mai putin, victoriile cu FCSB sunt mai importante ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.