Alte știri din fotbal
A greșit Kopic echipa de start cu Argeș? Care a fost momentul care a schimbat jocul la Mioveni
0
Ce a remarcat Ioan Andone în Dinamo - FC Argeș: „Altă echipă!” + Calcul pentru un loc în cupele europene
0
Thomas Neubert numește regula care NU a fost impusă la FCSB: „Alți antrenori interzic”
0
Păzea, Rapid! Vine U Cluj care a subordonat Giuleștiul: „Trebuie să luăm puncte”
0
Știri din fotbal internațional
Cum va sărbători antrenorul lui Dennis Man câștigarea titlului în Olanda
0
Federația a publicat dialogul din camera VAR după faza controversată din Atletico - Barcelona: „Îi dau galben, bine?”
0
„Secundul” l-a dat de gol pe Guardiola: „Nu e ușor să-i intri în grații”
0
„Ciudat” » Mesajul primit de Erling Haaland pe mingea meciului cu Liverpool
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un angajat care s-a dus beat la muncă și a fost concediat va primi 6 ...
Libertatea
„Toate anvelopele din Formula 1 sunt fabricate în România”. Mit sau motiv ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Starea lui Mircea Lucescu s-a înrăutățit peste noapte: „Aritmiile au ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aproposito, in Italia sau Franța, nu zic Suedia sau Germania, Pancone ar fi rașchetat.
Signore Cristiano, pentru mine ejti român, reacția e nasoala, dar că la fotbal. Asta e. Am jucat extremă dreapta și ceva cu mama era de zece ori pe meci. Băgau, scoteau, am tăcut, viteza mea făcea diferența. Astăzi, când mama are 87, la un singur du-te, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Signore Cristiano, pentru mine ejti român, reacția e nasoala, dar că la fotbal. Asta e. Am jucat extremă dreapta și ceva cu mama era de zece ori pe meci. Băgau, scoteau, am tăcut, viteza mea făcea diferența. Astăzi, când mama are 87, la un singur du-te, îl omor, vb vine omor.
Zidul "psd-ist" din spatele conducerii cfr și-a făcut încă o dată datoria...Bravo!! Numai așa puteți ajunge din nou în "grafic",ați văzut că pe teren nu se poate,acum ați schimbat foaia și uite așa îl faceți "mare" și pe Pancu... Dacă mai trăia Ceaușescu iarăși vă desființa..
Vorba Olandezului de la Cârlibaba: „Măi, te-ai cam făcut român!” Este un comentariu pe care l-am auzit frecvent de când trăiesc în România. Și culmea – niciodată ca un compliment.
Prea mult ia dat lui cordea, asta a dat din gura, n a pus mana pe nimeni, banditi, si se zicea ca cfr ii favorizata sa intre in play of, uita cat ii de favorizata. Ce pedeapsa ii aia o luna.? Trebuia si la asta etape, parca la bagat la regim alimentar medicu, o luna auzi tu
e regulament , ei semneaza ca vor plati, pot pleca din liga si nu platesc
Superb, batausul bergodi a primit pedeapsa minima si Cordea cea maxima. Nu avem nevoie de romani care dau cu pumnii, bergodi nu este un roman si nu o sa fie nicodata, este un obraznic . Daca era inafara stadionului se lasa cu dosar penal
au dat cu banii negri. si atit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.