Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
E suparare mare la fabrica de imachetat peste.... pardon, in redactia fituicii de impachetat peste (stricat). Inca mai spera ca daca il fac in fel si chip pe Rednic vor reusi sa destabilizeze. Eu zic sa va pregatiti ca in zilele urmatoare vor publica stiri peste stiri cum ca ciobanul albanez il transfera pe Montini + alte soparle menite sa destabilizeze Dinamo. Stiu si ei ca un play-off cu Dinamo ar diminua si mai mult sansele clonei albaneze de popesti leordeni, care cu toti Deaconii si cu toti aliatii lor la un loc nu e in stare sa ia titlul de ani de zile.
Nu v-a mai dat ciobanul branza de pe P de sunteti suparati?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să fii atât de nervos şi agresiv în limbaj ca antrenor e urât. Dacă pierdea, îl lua şi la bătaie. Comportament de ... milițian!
Imi cer scuze, e iscalita: Remus Dinu. Ii prevad un mare viitor.
Dar de unde stim noi cum vorbesc antrenorii? Din aceasta scriitura neiscalita? Asta e articol de ziar? Nu prea esti fericit, nu-i așa? Prea multe intrebari?
Dacă antrenorii vb asa.. Ne mai. Mirăm ca am ajuns unde am ajuns
Gesepeul a pus steagul negru la poarta in seara asta :)))
Ce mai faci, metre? Ai devint radical în comentarii. Să fie de vină sângele grec adus la matcă? :))
Ce ofticat esti ba, falimentarule.)) V-a scos Dinamo cancanul din creierii aia IQ 0 kelvin, ba !..)) *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.