Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente, declarație care pune Franța pe jar, după calificarea în finala Mondialului
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
"putinta neputintei" poate invinge "neputinta puterintei" atunci cand aceasta din urma este lipsita de materia cenusie. un haos avantat a fost jocul stelei in prima repriza, in care singurele pase se purtau intre gardos si geraldo, in rest aruncari cu adresa lipsa catre inainte, centrari in ideea ca dupa o autobara poate va urma un autogol si-atat. in a doua parte a kermezei dinamo si-a amintit ca si pasa e scrisa-n legile-omenesti si ca golul nu asteapta numarul ocaziilor. despre cum a inscris torje golul se va afla probabil intr-o viitoare cronica scrisa de la poalele muntelui athos. dumnezeu cunoaste deosebirea dintre fatzada si credinta adevarata. fie numele sau b
Mai trist e ca in liga lui Mitica nu se joaca nimic. De unde sa ai oameni de nationala? Nu zic sa joace toti ca Barca, dar un pic de fotbal sa vezi! Conducerile incompetente sint prima piedica in evolutia fotbalului romanesc. Cum sa astepti o strategie de lunga durata de la Jiji cind el de-o viata traieste de azi pe miine, dupa motto-ul miine ce vrea D-zeu?
trisitlor de la gsp...cam suparati dupa meciul asta dar asta este...viata merge inainte....inca un titlu pe prina pagina desi nu vroiati asta...
Bah catzeilor....degeaba va bucuratzi...eu zic mai bine sa va pregatitzi pentru champions league in continuare.
oficial sunteti suparati:)))))))))))
Daca Ratiu era la Dinamo intorceau si ei scorul si dadea si Maicon gol!Asa,n-a fost decat Onofras care a scoso din poarta.
Steaua a dominat CLAR meciul... posesie, ocazii etc. .. doar nu si la capitolul eficacitate.. prea multe ratari ca de obicei. Victorie norocoasa pentru Dinamo (din nou).. si cu asta basta. Mi se face sila cand vad dinamovistii cum se lauda cu o victorie nemeritata si norocoasa! capul plecat sabia nu-l taie... zice-ti mersi ca e Onofras ghips
Asa un farseur nu mai exista in toata lumea.
jiji nu te supara ,ia fularul lui Dinamo ,il pui la gat si . . . iti trece !
Gigi , Dumnezeu NU DOARME ! AI PROMIS 1300 DE BILETE SI TE-AI INTORS CA UN MACHIDON PERVERS CE ESTI ! CE-MI PARE RAU CA NU JUCAM NIMIC ! TREBUIA SA LE DAM 5 !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.