Alte știri din fotbal
Ce le-a transmis Boateng dinamoviștilor la 3 dimineața, după ultimul meci: „Așa plec”
0
De nicăieri! I-a spus lui Gigi Becali că vrea să plece de la FCSB: „Îl las, dar să iau banii”
0
Octavian Popescu i-a ironizat pe fanii lui Dinamo după ce FCSB a obținut calificarea în Conference League: „Miawww”
0
Portarul de Liga Campionilor, prezentat la miezul nopții la echipa din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Se filmează cu dronele la finala PSG - Arsenal! » Cifrele incredibile ale unui spectacol planetar organizat la Budapesta
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
2
Cum a devenit Bucureștiul rută alternativă pentru finala Ligii Campionilor de la Budapesta
0
Raheem Sterling, arestat!
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Valabil doar când ataci și vizezi mingea. penalti clar.
am fost le meci....s-a vazut clar ca pandurii a fost mai buna,asta ;) presimt un rezultat la fel si in cupa.
cred ca autorul textului a interpretat gresit. acolo capitanul rapidist a atacat piciorul adversarului si nu mingea. fault simplu, penalty clar.
se intample cateodata sa obtii exact rezultatul conform prestatiei din teren, pentru ca in alte partide rapid a jucat aproape la fel ca impotriva pandurilor, fara insa sa piarda. se mai discuta pe dilema daca rapid a jucat prost fiindca pandurii au evoluat excelent sau invingatorii au facut o partida net superioara pentru ca sarcina le-a fost usurata de prestatia slaba a adversarilor de ieri.
rusine... mare rusine ala nu e jocul pe care fzr si-l doreste de la echipa favorita
nimeni nu a contestat victoria celor din tg jiu,dar jucatorii Rapidului trebuie sa-si ia revansa in cupa fata de suporteri!FZR
Am fost la meci si pot spune ca victoria echipei Pandurii este indubitabila,un joc extrem de spectaculos,meritul fiind evident al lui Grig si al jucatoruilor! Am vazut insa ca cineva spunea ca Pancu n-are ce cauta in echipa Rapid,bai oameni buni ,eu am tinut cu Pandurii,dar Pancu betiv,cum este el ,este de departe cel ''mai fotbalist''din intreaga echipa Rapid,are tehnica,stil,tot ce-i trebuie unui fotbalist adevarat,singura problema este ca nu prea are cu cine!
Mi-a fost sters comment-ul! Ce penibili sunteti! Vai de capul vostru.
Felicitari GORJENI ati demonstrat inca o data ca jucati corect, oeri lui jiji bicali v-au rupt oasele, pacat de Bancila o piesa importanta care sufera si v-a fi recuperat greu.
Bai frate, numai la noi in Romania exista porcaria asta cu forta disproportionata. Nu am vazut in Anglia si Germania sa se dea faul la asa ceva. Nici macar la mijlocul terenului, dar ce sa mai zic de penalty. Avem un campionat penibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.