Alte știri din fotbal
Confirmat! FCSB a făcut oferta oficială pentru „driblangiul” din Superliga: „Singura concretă”
0
Legenda lui Dinamo l-a „scuturat” după eșecul cu FCSB: „A călcat în sticlă, stai acasă, mă!”
0
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
5
Veste tragică: antrenorul din 2023 al lui FCU Craiova s-a stins la 58 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
0
Așa arată stadionul-fenomen de peste 600 de milioane de euro care va găzdui finala PSG - Arsenal!
0
Cum a ajuns Nicolae Ceaușescu în programul oficial al finalei Champions League, PSG - Arsenal: „Un fior în corp care te pregătește”
0
Cine vor fi copiii de mingi pe Puskas Arena! » Inovația tehnologică a maghiarilor la finala Champions League
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
0
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
ce sa mai.. nici cuvinte nu am..asta e.. ne`au bagat 3 in poarta si ne`au luat 3 puncte
si e culmea corcodusului sa comentezi de arbitraj la scorul de 0-3 si cu o singura ocazie de gol daca se poate numi asa,pai voi vroiati sa dati 3 goluri dintr-o ocazie sau cum?Panduri au fost mai buni de departe,restul e vrajeala sa ne ascundem neputinta
Si eu felicit Pandurii ,dar sa nu uitam de unde a plecat totul ,de la un penalty inventat.Au fost in forma Pandurii ,dar tot mai in forma Balaj:))
da tu ai vazut penalty ca ala la roman cu mioveniu parca?dar de ala la surdu cu astra ce zici?sau poate de preluarea lui pancu cu mana de la golul victoriei cu astra?sau poate de meciul cu tg mures daca-ti zice ceva.Pai penalty asta a fost de 10 ori mai penalty decat alea de la roman si surdu,alea au fost de-a dreptul grotesti
Domnule Tepelin unde in lumea asta mare, in ce campionat de fotbal respectabil se da penalty la un duel umar la umar?????? Marcos Antonio si comicul de la pandurii care a plonjat ca in bazin au intrat intr+un duel pentru balon umar la umar domnule Tepelin! Aveti ochelarii de cal cu dumneavoastra??? Nu pot sa cred ca va considerati jurnalist, ba mai mult aveti si pretentia ca sunteti echidistant, dar din ce in ce mai mult acest ziar miroase a telemea de oaie. RUSINE!!
foarte buni pandurii,pacat de vaslui si rapid! speranta ramane in fc brasov
Bravo Pandurilor , meci frumos facut de ei, in frunte cu un antrenor de clasa. Ar trebuie sa se trezeasca si Razvan dupa acest esec, si sa ia mai multi jucatori in serios, vedem, asteptam Intotdeauna alaturi de RAPID.
Bravo mai, ne-a dat si ne-a predat lectie de fotbal. Adevarul e ca nu am jucat absolut nimic.Dar nu-i nimic, se intampla si de astea, nu suntem Barcelona........Da lasa ca merg ceas aia de la stana, care se gudura de esecul Rapidului. atata bucurie mai au si ei.......
corect
tu ai vast meciul ma? ce mainera a avut.zi tu ai vast vrodata un penalty ca ala dictat.Aia din Anglia cred ca rad pe spate daca vad faza asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.