Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Ministrul Apărării, Radu Miruță, dezvăluie ce risc e ca o dronă străină să ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Vezi? Asta este exact genul de om care a pus botul la propaganda intensa, menita sa prosteasca prostii. Atentie, acesta este exemplul perfect.
De unde ati aparut voi, mai incuiatilor? Topescu a fost un dizident, exilat de securitate la...Steaua, la cererea lui Postelnicu. A fost metodistul care a pregatit documentatia Stelei pt. campania Sevilla. Ce naiba sa zica cand pe atunci Rapidul era victima permanenta a celebrei Petrolul?
foarte slab meciul.
Steaua are doar 2-3 fotbalisti : Tatu, Tatarusanu, Latovlevici ...in rest o turma de "dodei".
Da a fost un proiect comunist menit sa castige tot, si le-a si iesit(era imposibil sa nu le iasa mai ales ca valentin era cel mai valoros om din club). Pentru romania proiectul a fost bun, pentru moralitate si competitie proiectul a fost o frauda. Atat.
macar pentru cea insemnat steaua sa nu mai radem.... eu sincer am obosit sa mai fiu zeflemitor cu echipa asta...becali e un demolator perfect,mai talentat ca mititelu sau iancu,nu va mai ramane nimic din numele asta!
Pai stai bre ca e primul lor meci, sunt jucatori de care n-ai auzit niciodata, tocmai pentru ca nu-s valorosi, lasa-i un pic, 4,5 etape si dupa aia. oricum daca scot egalul azi cu mogosoaia, e parfum.
Nu prea joaca nimic Vointa...destul de slab. Daca joaca asa tot campionatul...e candidata 100% la retrogradare.
:))))))))
ale....ale....titlul 24 este!!!!! Ale....ale....titlul 24 se vede!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.