Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Fabulos ce a reușit Lionel Messi chiar sub ochii lui Istvan Kovacs
0
Chin cu Panama, dar Thomas Tuchel e sigur: „ Cu atât vom fi mai mari”
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Oare Roș-albii din Ministerul de Interne nu vor avea aceeași statut ca și CS.Steaua (M.A.P.N )fiind un club departamental, de drept public (M.A.I) și care nu are dreptul a juca într-o ligă profesionistă . Oare Badea nu știe sau o dă de gard ?
Trăiască Gigi! Trăiască fotbalul de cumetrie gigist! Trăiască cooperativa gigistă! Astea sunt lozincile putiniști agreate ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
acum esti Sile? ba nu esti radumu.?aveti aceeasi stil. pai de ce nu zici ma asa, sa stim cu cine vorbim.
Sa negi la infinit existența unor echipe că csa steaua și să proslăvești dement și caraghios echipe că fcsfcsb care nu trebuiau să existe, asta înseamnă să fii tembel mafiot!
Sa fie clona nociva fcsfcsb soluția in fotbalul românesc de cumetrie!?
E trist, incredibil, inacceptabil, sa mai vorbim in 2022 si in UE, exclusiv in Romania, despre creatii nocive ale bolsevismului in sport: cazarmile sportive ale armatei (CSA) si militiei (CS Dinamo). Problema nu este daca CSA are dreptul sa detina o echipa de fotbal profesionist, in liga a I-a, ci faptul ca CSA nu mai are ce cauta in sportul de performanta, in democratie si economia de piata. Toate fostele state exsocialiste, acum membre UE si NATO (Polonia, Ungaria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Bulgaria), au scos armata si militia din sportul de performanta, au desfiintat cazarmile sportive sovietoide ale armatei si militiei. Unica exceptie a ramas Romania! Grav este ca presa, care ar trebui sa fie libera si profesionsta, se compromite intr-o complicitate cu cazarmile expirate si le promoveaza imaginea si interesele! Deloc mici avand in vedere ca in gaurile negre CSA si CS Dinamo dispar anual peste 50 mil euro, din 1990 pana in 2022 peste 1,65 mld euro rispiti pentru intretinerea celor doua creatii sovietice, in timp ce sportul romanesc s-a prabusit accelerat si din cauza lipsei investitiilor! Trist, insuportabil, inadmisibil! Posibil doar in Romania si asta si din cauza presei aservite, timide, complice!
Ce amuzant era cu fcsb ... :))) acum vad si dinamo in aceasi situatie .. Si astia de la csa .. erau siguri ca ei vor fi singura echipa sustinuta de statul roman . Dar iaca , acum si militia joaca fotbal ... Maine si invatamantul or sa aiba echipa .. si astia de la sanatate vor .. romania o duce prea bine ... avem prea multi bani .. hai sa ne jucam manager .. de fapt se joaca manager . Tu esti decat portmoneul .. romanii , ca in imn .. continua sa doarme pe ei ... felicitari si spor la platit taxe :))
Ce amuzant era cu fcsb ... :))) acum vad si dinamo in aceasi situatie .. Si astia de la csa .. erau siguri ca ei vor fi singura echipa sustinuta de statul roman . Dar iaca , acum si militia joaca fotbal ... Maine si invatamantul or sa aiba echipa .. si astia de la sanatate vor .. romania o duce prea bine ... avem prea multi bani .. hai sa ne jucam manager .. de fapt se joaca manager . Tu esti decat portmoneul .. romanii , ca in imn .. continua sa doarme pe ei ... felicitari si spor la platit taxe :))
Ce amuzant era cu fcsb ... :))) acum vad si dinamo in aceasi situatie .. Si astia de la csa .. erau siguri ca ei vor fi singura echipa sustinuta de statul roman . Dar iaca , acum si militia joaca fotbal ... Maine si invatamantul or sa aiba echipa .. si astia de la sanatate vor .. romania o duce prea bine ... avem prea multi bani .. hai sa ne jucam manager .. de fapt se joaca manager . Tu esti decat portmoneul .. romanii , ca in imn .. continua sa doarme pe ei ... felicitari si spor la platit taxe :))
culmea, bocifereaza unu care a fost angajat in sistemul odios trecut. te-a dat cazarma afara si tii minte? te-au mirosit si aia viorica, ce panama esti, scuze, brazilia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.