Alte știri din fotbal
Bănel Nicoliță a identificat slăbiciunea celor de la FCSB: „Nu mai este problema portarului”
0
Mesaj de forță transmis de Dinamo după interesul Craiovei pentru Stoinov: „Pe ei nu-i dăm în România”
0
Portretul lui Filip Stojilkovic: „Nu e număr 9 clasic” » L-a studiat pe noul atacant al Rapidului și spune că are o calitate RARĂ în România: „Atunci marchează cel mai mult”
0
Promisiunea lui Dan Petrescu, după ce Gigi Becali și MM Stoica s-au vorbit să îl aducă la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Un nou record doborât de Lionel Messi: a devenit cel mai bun marcator din istoria competiției
0
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League » Echipele probabile: fostul mijlocaș din Superliga, anunțat titular la gazde
0
PSG, bătută măr cu o săptămână înaintea Supercupei Europei! » Și Arsenal a ieșit „șifonată”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Primele două avioane IAR-99 SM sunt gata la Avioane Craiova, după 6 ani de ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a ieftinit, joi, 6 august 2026. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
Regina Pitestiului! Vorba cuiva,persoana "importanta" : Asta n-am auzit!
Regina Pitestiului! Vorba cuiva,persoana "importanta" : Asta n-am auzit!
BA !!!! VA BATETI JOC DE O FAMILIE!, PAI UNDE A MAI APARUT DOAMNA , SA SE CALIFICE CA REGINĂ -+--DECI E CEVA MONDEN! NU PARE A FI DUPĂ POZELE CU FAMILIA! CE S-A INTAMPLAT CA DEODATA SA DEVINA REGINA PITESTIULUI, LA MECIUL MIOVENIULUI ! BRAVOS SCRIITOR!
am intrat doar sa vad cine a scris articolul.. evident "andra bocanc"
"Diana Mărgăritescu a fost surprinsă de fotoreporterul GSP" - vai, dar ce surprinsa a fost doamna!! La fel ca toate celelelte regine, printese, impresare, foste sau actuale sportive, neveste de sportivi sau neveste de rude de sportivi, la care HOP!, sare reporterul GSP pe plaja sau in dormitor.
Regina, dar si artista! Da machiaje! Va dati seama ce a pierdut gsp-u’? Un an de zile avea salariu asigurat Anda Mocanu!
Pitestiul este un regat iar ea este o regina.
Dupa cum incepuse articolul am rezut ca l-au inscaunat pe Margaritescu ca regina a Pitestiului :)))
GSP: Ati uitat sa scrieti ca "a intors toate privirile"!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.