Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Iordania - Argentina și Algeria - Austria, ultimele meciuri din grupa J la Mondial » Istvan Kovacs arbitrează campioana en-titre
0
Columbia - Portugalia 0-0, RD Congo - Uzbekistan 3-1 » Final în grupa K: dominați, lusitanii termină grupa pe 2 și se pregătesc pentru un traseu infernal!
0
Zlatko Dalic vrea să mențină absurdul record al Croației la Mondial: „Portugaliei nu-i va fi ușor”
0
Harry Kane a doborât recordul lui Lineker la Campionatul Mondial! Cum a reacționat Gary
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
ba e posibil, dovada e pe teren. Dinamo nu are nici macar 1 fotbalist. Daca se duceau si adunau 11 persoane de prin statiile de tramvai si i-ar fi pus sa joace ar fi jucat sigur mult mai bine. Asa...
Clona e aia din liga a-IV-a, a lui Badea, ca aia a aparut acum cativa ani..
Uhrin?Poate ne zice și noua(acum,nu dupa retrogradare)de ce Dinamo are apararea aia formata din foști mijlocași?!Ce cauta Carp,Giani Crețu,Rodriguez in echipa și de ce Mihaiu,Ricardo Grigore și Rauța nu joaca?
La Dinamo e ca și în politică și economică romaneasca: toți cand sunt la conducere arunca cu bani pe investiții, dar cand e vorba de rezultatul investițiilor vedem creștere de taxe, de impozite, semn că investitie nu prea a fost, ci risipă. În momentul în care Mureșan a devenit administrator Uhrin era la echipa. Planul lui Mureșan a fost simplu, sa astepte pana la finalul campaniei de transferuri și apoi sa aleaga din jucători fără contract. Astfel l-a lăsat pe Uhrin sa plece in loc sa rezolve problemele semnalate de el, l-a acceptat pe Boneti căruia i-a promis că nu conteaza rezultatele din primele 10-12 meciuri. Scorul cu Fcsb a dus la numirea lui Rednic. Cum Boneti nu a apucat să facă nimic cu jucării aduși târziu, Rednic a început treaba de la -7. Cand a ajuns spre linia de normalitate a fost adus Stoican, care a coborât nivelul spre -5. În tot acest timp Zavaleanu și Mureșan nu au rezolvat nici o problemă majoră, deși în club au intrat cca 4 milioane euro: drepturi tv, sponsorizări, transferuri, bilete etc. Ba mai mult, au sabotat DDB , o importanta sursa financiară , scoțând în evidență un sistem nefunctional......Concluzie? Sa citim despre Bancorex, Caritas,FNI sau Sidex Galați, ca sa dau câteva exemple de astfel de administrare, ori din fotbal : Asociația Steaua, Oțelul Galați, Unirea Urziceni cele 3 Poli Timisoara( Zambon,Iancu, Robu) și cam 90 % dintre echipele care existau în 1990.....ce vina are Uhrin in democrația de tip românesc? Un simplu Dorel .....
Si la depunctare are el vreun merit?? Sau are??
Adica Redmic si manelistul Stoicanetti? :))) Desfiintare placuta, clonelor!
Tu esti cel mai prost de pe site-ul asta. Nu el a adus echipa in halul asta ci aia care au fost inainte.
De ce să fie nervos Uhrin? A calificat-o pe Dinamo la baraj. 50% din obiectiv e îndeplinit deja cu câteva etape înainte de finalul play-out-ului. O realizare care înaintea unor depunctări părea echivalentă cu o minune. Mai ceva ca aia de la Liberec.
Tipic lu dinamo...a tot pus aceasi antrenori si i-a rulat desi au scapat de ei tocmai pt ca nu au avut rezultate...de ce ii aduc iar si iar pe astia gen uhlin, etc..nu inteleg. Acum nu ca e vina antrenorului...dar ce spera daca aduc iar si iar aceasi antrenori fara rezultate
Nu ai cum sa dai afara din echipa sau sa i ti rezerva pe BULEICA MATEI TORJE RADU RAUTA toata vina este a lui UHRIN !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.